تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] آخرین روز معاملاتی شهریورماه با افزایش قابل ملاحظه حجم معاملات به تعداد ۸۶۴ میلیون و ۹۰۰ هزار ورقه بهادار به پایان رسید. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی فرابورس ایران؛ امروز چهارشنبه ۳۱ شهریورماه نزدیک به ۸۶۵ میلیون ورقه به ارزش یک هزار و ۹۸۵ میلیارد ریال در بازارهای فرابورس مورد معامله […]

[ad_1]

فرابورس

آخرین روز معاملاتی شهریورماه با افزایش قابل ملاحظه حجم معاملات به تعداد ۸۶۴ میلیون و ۹۰۰ هزار ورقه بهادار به پایان رسید.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی فرابورس ایران؛ امروز چهارشنبه ۳۱ شهریورماه نزدیک به ۸۶۵ میلیون ورقه به ارزش یک هزار و ۹۸۵ میلیارد ریال در بازارهای فرابورس مورد معامله قرار گرفت که این حجم دادوستد در ۴۶ هزار و ۱۷۹ دفعه انجام شد.
امروز فرابورس ایران روز پرکاری را پشت سر گذاشت؛ چراکه در بازار دوم عرضه اولیه ۱۰ درصد از سهام شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان صورت گرفت و در بازار ابزارهای نوین مالی شاهد کشف قیمت ۸۵۰ هزار ریالی و عرضه ۱۵ هزار میلیارد ریال اسناد خزانه اسلامی مرحله هشتم بودیم.
همچنین شاخص کل فرابورس نیز در ادامه روزهای سبز و صعودی خود با رشد ۵ واحدی همراه شد و تا نزدیکی ارتفاع ۸۱۶ واحدی خود را بالا کشید.
در این میان در مجموع بازارهای اول، دوم و پایه نماد “ذوب” با معامله ۶۰ میلیون سهم به ارزش ۱۶۲ میلیارد ریال بالاترین حجم و ارزش معاملات را در بازار سهام به خود اختصاص داد. این نماد همچنین در جریان معاملات امروز تاثیر مثبت ۱٫۱۵ واحدی بر آیفکس گذاشت و پنجمین نماد پربیینده نام گرفت.
در بازار اوراق با درآمد ثابت فرابورس نیز معامله‌گران شاهد نقل و انتقال نزدیک به ۳۰۰ هزار ورقه به ارزش ۲۹۳ میلیارد ریال بودند. نماد اوراق اجاره دولت امروز بالاترین حجم و ارزش معاملات اوراق بدهی را در این بازار تجربه کرد؛ چراکه به تعداد ۷۴ هزار و ۸۹۱ ورقه به ارزش حدود ۷۴ میلیارد ریال دادوستد شد.
صندوق سرمایه‌گذاری اعتماد آفرین پارسیان نیز روز جاری دادوستد قریب به ۹۰۰ هزار ورقه را به ارزش ۱۲ میلیارد و ۶۷۰ میلیون ریال را شاهد بود که در میان سایر صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله دارای حجم و ارزش بیشتری بود.
۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس