تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نماینده بروجن و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: رونق منطقه آزاد ارس توسعه صنعتی این منطقه را به دنبال دارد. به گزارش ایسکانیوز، خدیجه ربیعی در جریان بازدید اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از منطقه آزاد ارس اظهار کرد: تحقیقات قبلی من نسبت به منطقه آزاد ارس نشان می دهد […]

[ad_1]

منطقه آزاد ارس

نماینده بروجن و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: رونق منطقه آزاد ارس توسعه صنعتی این منطقه را به دنبال دارد.

به گزارش ایسکانیوز، خدیجه ربیعی در جریان بازدید اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از منطقه آزاد ارس اظهار کرد: تحقیقات قبلی من نسبت به منطقه آزاد ارس نشان می دهد که قابلیت توسعه بیش از گذشته این منطقه آزاد وجود دارد و رونق ارس توسعه صنعتی را به دنبال خواهد داشت.
وی افزود: با توسعه صنعتی ارس، هم گامی در جهت خودکفایی کشورمان برداشته می شود و هم صادرات به کشورهای همجوار افزایش قابل توجهی پیدا خواهد کرد.
این نماینده مجلس اضافه کرد: در مجلس شورای اسلامی تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست تا از طرح های ارس حمایت کاملی صورت گیرد چراکه با حمایت از ارس و رفع موانع تولید و تسهیل صادرات، بخش بزرگی از کشورمان شاهد تحول چشمگیر خواهد شد.
وی نسبت به توسعه و رونق منطقه آزاد ارس در آینده نزدیک اظهار خوشبینی کرد.
اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در جریان سفر به آذربایجان شرقی از چهارشنبه وارد منطقه آزاد ارس شده اند و بعد از بازدید از چند واحد سرمایه گذاری و نشست با مسولین منطقه آزاد ارس ، بعدازظهر امروز جلفا را به مقصد تهران ترک خواهند کرد.

۶۰۵/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس