تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] شایعات مختلف به این موضوع اشاره کردند که آیفون ۷ در سه مدل با نام‌های آیفون ۷، آیفون ۷ پلاس و آیفون ۷ پرو راهی بازار می‌شود. حتی عکس‌هایی هم از هر سه مدل که در کنار هم قرار گرفته بودند، منتشر شده بود؛ اما به نظر می‌رسد که آیفون مدل سوم یا همان […]

[ad_1]

شایعات مختلف به این موضوع اشاره کردند که آیفون ۷ در سه مدل با نام‌های آیفون ۷، آیفون ۷ پلاس و آیفون ۷ پرو راهی بازار می‌شود. حتی عکس‌هایی هم از هر سه مدل که در کنار هم قرار گرفته بودند، منتشر شده بود؛ اما به نظر می‌رسد که آیفون مدل سوم یا همان مدل پرو را نخواهد داشت.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از دیجی کلا، در جدیدترین اخبار گفته شده که شرکت اپل روند تولید این گوشی را در لحظه‌های پایانی متوقف کرده تا امسال هم دو مدل آیفون راهی بازار شود.

سایت Nikkei به این موضوع اشاره کرده که آیفون ۷ پرو در دست ساخت بوده، اما اپل شش ماه قبل از معرفی، روند تولید این گوشی را متوقف کرد. در ادامه‌ی این گزارش گفته شده که اپل تولید مدل تک دوربین آیفون ۷ پلاس را هم متوقف کرد و این مدل تنها یک مدل با دوربین دوتایی دارد. به نظر می‌رسد که این موضوع حقیقت داشته باشد، چرا که در چند وقت اخیر شایعات درباره‌ی مدل پرو بسیار کم شده است.

البته توقف تولید مدل سوم آیفون ۷ می‌تواند برای خریداران خبر خوبی باشد. وجود سه مدل آیفون جدید که هر کدام آن‌ها ویژگی‌های مختلفی داشتند، می‌توانست موجب سردرگمی مشتریان شود.

۲۰۱۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس