تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] با توجه به آماری رسمی، متوسط قیمت هر مترمربع واحد مسکونی در منطقه ۲۲ تهران از بهار سال ۹۰ تا بهار سال ۹۵ چیزی حدود ۲٫۴ برابر شده است. به گزارش اقتصادنیوز، بر اساس گزارش منتشر شده از مرکز آمار ایران در رابطه با قیمت‌های مسکن شهر تهران در بهار ۹۵، مشاهده می‌شود […]

[ad_1]


با توجه به آماری رسمی، متوسط قیمت هر مترمربع واحد مسکونی در منطقه ۲۲ تهران از بهار سال ۹۰ تا بهار سال ۹۵ چیزی حدود ۲٫۴ برابر شده است.

به گزارش اقتصادنیوز، بر اساس گزارش منتشر شده از مرکز آمار ایران در رابطه با قیمت‌های مسکن شهر تهران در بهار ۹۵، مشاهده می‌شود که متوسط قیمت هر مترمربع واحد مسکونی در منطقه ۲۲، در بهار ۹۰ معادل یک میلیون ۶۶۱ هزار تومان بوده که این رقم روندی صعودی را پشت سر گذاشت و در بهار ۹۲ به چهار میلیون و شش هزار تومان رسید.

از بهار سال ۹۲ قیمت‌ها در هر فصل کمی بالا و پایین شدند و نهایتاً در بهار ۹۵ این رقم به سه میلیون و ۹۸۷ هزار تومان رسید و این نشان می‌دهد که از سال ۹۰ تا ۹۲ بیشترین افزایش قیمت مسکن را شاهد بوده‌ایم.

به طور کلی، بر اساس این گزارش مرکز آمار ایران، قیمت مسکن در منطقه ۲۲ شهر تهران از بهار ۹۰ تا بهار ۹۵ حدود ۲٫۴ برابر شده است.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس