تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] بر اساس معامله‌های انجام گرفته در هفته گذشته، حجم معامله‌ها در نماد کم باری و بار پیک افزایش و در نماد میان باری و بار پایه کاهش یافت. به گزارش ایسکانیوز از روابط عمومی شرکت مدیریت شبکه برق ایران، در هفته گذشته (۳ تا ۷ مهر ماه) در بورس انرژی، در ۳ روز از […]

[ad_1]

بر اساس معامله‌های انجام گرفته در هفته گذشته، حجم معامله‌ها در نماد کم باری و بار پیک افزایش و در نماد میان باری و بار پایه کاهش یافت.

به گزارش ایسکانیوز از روابط عمومی شرکت مدیریت شبکه برق ایران، در هفته گذشته (۳ تا ۷ مهر ماه) در بورس انرژی، در ۳ روز از ۴ روز معاملاتی هفته، به ترتیب در نماد کم باری روزانه معادل ۱۶۵ هزار و ۴۳۲ مگاوات ساعت برق با قیمت متوسط ۳۵۵ هزار و ۱ ریال بر مگاوات ساعت و در نماد میان باری روزانه معادل ۲۷ هزار و ۳۶۰ مگاوات ساعات برق با قیمت متوسط ۳۶۹ هزار و ۹۹۵ ریال بر مگاوات ساعت عرضه و معامله بوده است.
همچنین در نماد بار پایه روزانه معادل ۲۴ هزار و ۷۹۲ مگاوات ساعت برق با قیمت متوسط ۳۶۹ هزار و ۹۹۱ ریال بر مگاوات ساعت و در نماد بار پیک روزانه ۲۴ هزار و ۶۰۰ مگاوات ساعت برق با قیمت متوسط ۳۸۵ هزار و ۲۳۵ ریال بر مگاوات ساعت بین خریداران و فروشندگان انرژی معامله شد.
بر این اساس ارزش معامله‌های انجام شده در این هفته بیش از ۸۷ میلیارد ریال بوده است.
همان طور که مشاهده می‌شود قیمت تمام نمادها نسبت به هفته گذشته افزایش یافته است. همچنین حجم معامله‌ها در نماد کم باری و بار پیک افزایش یافته و در نماد میان باری و بار پایه کاهش یافته است.

۶۰۷/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس