تاریخ انتشار: ۲۷ بهم ۱۳۹۵

[ad_1] ورزش سه: کرستیانو رونالدو امشب و در دیدار برابر ناپولی قصد دارد تا به روند گل نزدن خود در لیگ قهرمانان پایان بخشد.​​​​​​​  رونالدو بدترین آمار گلزنی خود از سال ۲۰۰۹ را به ثبت رسانده و ۴۳۳ دقیقه در گلزنی در لیگ قهرمانان ناکام بوده است. ستاره پرتغالی کهکشانی ها در فصل جاری تنها […]

[ad_1]

ورزش سه: کرستیانو رونالدو امشب و در دیدار برابر ناپولی قصد دارد تا به روند گل نزدن خود در لیگ قهرمانان پایان بخشد.​​​​​​​

 رونالدو بدترین آمار گلزنی خود از سال ۲۰۰۹ را به ثبت رسانده و ۴۳۳ دقیقه در گلزنی در لیگ قهرمانان ناکام بوده است. ستاره پرتغالی کهکشانی ها در فصل جاری تنها دو بار و در دیدار خانگی برابر اسپورتینگ لیسبون با ضربه آزادی دیدنی در اواخر بازی و در آلمان برابر دورتموند در دقیقه ۱۷ موفق به گلزنی شده است.

 

رونالدو و بدترین آمار لیگ قهرمانان

در دو دیدار برابر لژیاورشو، بازی برابر زنبورها در خانه و سفر به سرزمین مادری برای رویارویی با اسپورتینگ، در زمره دیدارهایی قرار دارند که رونالدو موفق به گلزنی نشده است.

 

رونالدو که در ۸۱ بازی در لیگ قهرمانان برای قوهای سپید ۸۰ گل به ثمر رسانده است، قصد دارد با درخشش در دیدار حساس امشب برابر ناپولی در برنابئو، به کابوس گل نزدن خود پایان بخشد. ستاره ۳۲ ساله با زدن ۳۴ گل در ۴۲ بازی مرحله حذفی آمار بسیار خوبی دارد و قصد دارد برای رسیدن به رکورد ۱۰۰ گل، همین امسال ۵ گل باقیمانده را به ثمر برساند.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس