تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۴
باید کرار از استقلال اخراج شود

پیشکسوت استقلال ادعا می‌ کند که استقلال هرگز نمی‌ تواند حتی به قهرمانی هم فکر کند.

به گزارش گذار نیوزحسن روشن در این باره به می‌گوید: تردید نکنید که استقلال نمی‌ تواند جزو ۳ تیم اول باشد. اگر یادتان باشد استقلال فصل گذشته هم در ۱۰هفته اول صدرنشین بود اما بعد افت کرد. با توجه به تیم هایی که هستند مطمئنم که استقلال نمی‌ تواند جزو ۳ تیم اول باشد هر چند که حالا خیلی زود است که بخواهیم در مورد این تیم قضاوت کنیم.

او ادامه داد: تیم هایی امسال موفق هستند که در سال های گذشته ساختار درستی به وجود آورده باشند. استقلال اگر همین الان به تیم های پایه اش توجه کند، ۳ سال باید نتیجه گیری را فراموش کند. حالا که این تیم برنامه ریزی ای نکرده که باید به کل قید نتیجه گیری را در این فصل بزند.

پیشکسوت باشگاه استقلال ادعا می‌ کند که سرمربی استقلال باید خارجی باشد: من پیش از فصل هم گفتم که استقلال را باید به یک مربی کاربلد خارجی بدهند و بعد تیم های پایه را با مربیان خوب پر کنند. فقط در این صورت است که استقلال می‌ تواند درست شود. نه در مورد مظلومی بلکه من در مورد علیرضا منصوریان هم همین نظر را داشتم.

وی افزود: خدا کند که استقلال با پورحیدری و مظلومی به تیم ۱۵سال پیش برنگردد. به هر حال تیم ها الان برنامه ریزی کرده اند ولی تفکر استقلالی ها نباید تفکر ۱۵ سال پیش باشد. البته هنوز زود است که در مورد تیم استقلال نظر بدهیم.

روشن در مورد اینکه عده ای می‌ گویند مصدومیت جاسم کرار یک حاشیه سازی جدید است هم گفت: من دوست ندارم در مورد این آقا صحبت کنم تا جایی که من می‌ دانم پرویز مظلومی هم او را نمی‌ خواست اما دلال ها اجازه نمی‌ دهند که این بازیکن از استقلال برود. باز هم می‌ گویم همین امروز باید کرار از استقلال برای همیشه اخراج شود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس