تاریخ انتشار: ۲۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرپرست تیم استقلال خوزستان معتقد است تعطیلات یک ماهه لیگ به ضرر استقلال خوزستان و بقیه تیم ها بود. سرپرست تیم استقلال خوزستان در گفتو گو با خبرنگار ورزشی ایلنا، در خصوص بازی روز گذشته تیمش برابر پدیده مشهد گفت: یک ماه تعطیلی لیگ برتر برای ما خوب نبود، شرایط برایمان سخت شده بود. شرایط به […]

[ad_1]

سرپرست تیم استقلال خوزستان معتقد است تعطیلات یک ماهه لیگ به ضرر استقلال خوزستان و بقیه تیم ها بود.

سرپرست تیم استقلال خوزستان در گفتو گو با خبرنگار ورزشی ایلنا، در خصوص بازی روز گذشته تیمش برابر پدیده مشهد گفت: یک ماه تعطیلی لیگ برتر برای ما خوب نبود، شرایط برایمان سخت شده بود. شرایط به ضرر باشگاه ما و اکثر باشگاه ها بود، با این حال مجبور بودیم با این وضعیت به وجود آمده، بسازیم.


بهمن روشنایی با بیان اینکه اولین بازی بعد از یک ماه تعطیلی برای تمام تیم ها سخت است افزود: با همه این تفاسیر ما بازی خیلی خوبی ارائه کردیم و اجازه ندادیم پدیده مشهد موقعیت خطرناکی روی دروازه ما ایجاد کند.


وی در خصوص پرداختی یک و نیم میلیارد تومانی استانداری خوزستان به این تیم گفت: خوشبختانه این پول به باشگاه تزریق شده و بین بازیکنان و کادر فنی تیم تقسیم شد تا با روحیه و انگیزه بالاتری بازی کنند.


روشنایی با بیان اینکه مسئولان استان در حال پیگیری برای حل کردن مشکلات مالی تمام به صورت کامل هستند، ادامه داد: در این شرایط سخت، بازی کردن قابل قبول نیست اما بازیکنان ما با همدلی و رفاقتی که دارند صبر کردند و در آینده نیز با همین صمیمیت و با انگیزه بودن نتایج خوبی خواهند گرفت. 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس