تاریخ انتشار: ۱۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر انرژی روسیه اعلام کرد: با توجه به قیمت‌های کنونی، فعلا نیازی به دور تازه مذاکرات برای ثابت نگهداشتن تولید نفت وجود ندارد. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از بلومبرگ، الکساندر نواک وزیر انرژی روسیه اعلام کرد: «با توجه به قیمت‌های کنونی نیازی به مذاکرات فریز نفتی نخواهد بود؛ اما احتمال دور جدید […]

[ad_1]


وزیر انرژی روسیه اعلام کرد: با توجه به قیمت‌های کنونی، فعلا نیازی به دور تازه مذاکرات برای ثابت نگهداشتن تولید نفت وجود ندارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از بلومبرگ، الکساندر نواک وزیر انرژی روسیه اعلام کرد: «با توجه به قیمت‌های کنونی نیازی به مذاکرات فریز نفتی نخواهد بود؛ اما احتمال دور جدید مذاکرات در آینده همچنان وجود دارد. اگر قیمت‌ها در آینده سقوط کند، احتمال مذاکرات جدید افزایش خواهد یافت.»
روسیه، عربستان سعودی و دیگر صادرکنندگان بزرگ نفتی در ماه آوریل به منظور تثبیت بازارهای جهانی از طریق ثابت نگهداشتن میزان تولید در دوحه نشستی را برگزار کرده بودند. هرچند در پی تقاضای عربستان برای پیوستن ایران به این قرارداد، تلاش‌ها برای حصول توافق بی‌نتیجه ماند.

وزیر انرژی روسیه در عین حال احتمال ملاقات با همتای عربستانی خود در ماه آینده را رد نکرد.

بر اساس اعلام دو نماینده اوپک، اعضای سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در ماه سپتامبر در الجزایر مذاکراتی را در خصوص بازارهای نفتی و همکاری بالقوه با دیگر کشورهای تولیدکننده نفت در مجمع جهانی انرژی انجام خواهند داد، اما هنوز برنامه ویژه‌ای برای از سرگیری مذاکرات فریز نفتی وجود ندارد.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس