تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۴
راشاتودی:

شبکه خبری روسی ‘راشاتودی’ گزارش داد: نیروی هوایی روسیه مرکز فرماندهی گروه تروریستی داعش را در شهر ‘حلب’ سوریه نابود کرد.

به گزارش “گذارخبر” راشاتودی روز جمعه با انتشار این خبر به نقل از وزارت دفاع روسیه افزود : روز گذشته (پنجشنبه) جنگنده های سوخو-۳۴روسیه مستقر در سوریه به یک مرکز آموزش و فرماندهی داعش حمله کردند.
‘ایگور کوناشنکوف’ Igor Konashenkov سخنگوی وزارت دفاع روسیه گفت:’ این حمله یکی از چندین سورتی پروازهایی بود که روز گذشته (پنجشنبه) صورت گرفت.’

به گفته سخنگوی وزارت دفاع روسیه، جنگنده های این کشور در روز گذشته ۱۸سورتی پرواز علیه مواضع گروه های تروریستی در سوریه انجام دادند.

روسیه از چهارشنبه هشتم مهرماه حملات هوایی خود علیه مواضع تروریست ها را در خاک سوریه آغاز کرده است.

حملات هوایی روسیه به مواضع تروریست ها در سوریه با نگرانی طرف های غربی و کشورهای عضو ائتلاف به اصطلاح ضد داعش به سرکردگی آمریکا روبرو شده است.

کشورهای ترکیه، آمریکا، عربستان، انگلیس، فرانسه و آلمان امروز (جمعه) با ابراز نگرانی از حملات روسیه در سوریه خواهان توقف این حملات شدند.

شبکه تلویزیونی سی.ان.ان نیز امروز گزارش داد ، حملات هوایی روسیه در خاک سوریه تنها متوجه گروه تروریستی داعش نیست بلکه تمامی گروه های شورشی و تروریستی که علیه دولت سوریه می جنگند را شامل می شود.

سی.ان.ان گزارش داد: این اقدام روسیه، سیاست ها و منافع آمریکا را در سوریه به چالش کشیده است.

این شبکه تلویزیونی گزارش داد که روسیه گفته است ، مسکو نیز همانند ائتلاف بین المللی گروه های تروریستی را در خاک سوریه هدف قرار می دهد.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس