تاریخ انتشار: ۱۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر امور خارجه روسیه خواستار جداسازی گروه های میانه رو مورد حمایت آمریکا از تروریست های سوری شد. به گزارش ایلنا به نقل از اسپوتنیک، “سرگئی لاوروف”، وزیر امور خارجه روسیه و “جان کری”، وزیر امور خارجه آمریکا در یک گفت‌وگوی تلفنی امروز – پنجشنبه – فرصت های کشورهای روسیه و آمریکا در […]

[ad_1]

وزیر امور خارجه روسیه خواستار جداسازی گروه های میانه رو مورد حمایت آمریکا از تروریست های سوری شد.

به گزارش ایلنا به نقل از اسپوتنیک، “سرگئی لاوروف”، وزیر امور خارجه روسیه و “جان کری”، وزیر امور خارجه آمریکا در یک گفت‌وگوی تلفنی امروز – پنجشنبه – فرصت های کشورهای روسیه و آمریکا در رابطه با هماهنگی میان روسیه و آمریکا را در مبارزه علیه تروریسم در سوریه بررسی کردند.


در بیانیه این وزارتخانه آمده است:” دو طرف بر روی شرایط در سوریه تمرکز کرده و آینده هماهنگی‌ها میان روسیه و آمریکا در مبارزه علیه تروریسمی که در این منطقه نفوذ کرده است را به گفت و گو گذاشته اند.


لاوروف مجدداً توجه کری را به نیاز ضروری به جداسازی مخالفان مورد حمایت آمریکا با تروریست‌های این کشور معطوف کرده و اعلام کرد که تروریست‌ها در حال گسترش حمله‌ها در مناطق تحت تصرف خود هستند.”


سوریه از سال ۲۰۱۱ تاکنون درگیر جنگ داخلی میان نیروهای دولت وفادار به “بشار اسد”، رئیس جمهوری سوریه و گروه‌های مخالف تروریستی بوده است. در تاریخ ۲۷ فوریه یک آتش بس از سوی آمریکا و روسیه در این کشور برقرار شد. البته گروه‌های تروریستی که در حلب حاضر هستند بخشی از این توافق نیستند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس