تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] روسیه نسبت به حصول نتایج مطلوب در نشست کشورهای عضو و غیرعضو اوپک در الجزایر برای تثبیت بازار و قیمت‌های جهانی نفت خام ابراز امیدواری کرد. به گزارش ایسکانیوز ازخبرگزاری روسیا سگودنیا، کریل مولودتسف، معاون وزیر انرژی روسیه روز پنجشنبه (یکم مهرماه) به خبرنگاران گفت: وزارت انرژی روسیه انتظار دارد، اجلاس ٢٨ سپتامبر (هفتم […]

[ad_1]

روسیه نسبت به حصول نتایج مطلوب در نشست کشورهای عضو و غیرعضو اوپک در الجزایر برای تثبیت بازار و قیمت‌های جهانی نفت خام ابراز امیدواری کرد.

به گزارش ایسکانیوز ازخبرگزاری روسیا سگودنیا، کریل مولودتسف، معاون وزیر انرژی روسیه روز پنجشنبه (یکم مهرماه) به خبرنگاران گفت: وزارت انرژی روسیه انتظار دارد، اجلاس ٢٨ سپتامبر (هفتم مهرماه) تولیدکنندگان عضو و غیرعضو سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در الجزایر برای تثبیت بازار جهانی نفت سودمند باشد.

وی افزود: قیمت نفت در بازار جهانی با توجه به کاهش ذخایر نفت آمریکا و کم شدن ارزش دلار، در حال افزایش است.

انتظار می رود در اجلاس وزیران نفت کشورهای عضو و غیعضو اوپک در الجزیره موضوع محدود کردن افزایش تولید نفت بررسی شود.

عربستان و آمریکا از حدود دو سال پیش با عرضه گسترده و بسیار پیش از نیاز نفت به بازارهای جهانی سبب سقوط آزاد قیمت‌ها شدند که انتقاد بسیاری از کشورهای نفتی از جمله روسیه، ایران و نزوئلا را برانگیخت.

مسکو تا پیش از جریان سقوط آزاد قیمت نفت که در چهار سال گذشته از بیش ١٠٠ دلار تا حدود ٣٠ دلار برای هر بشکه پایین آمد، تمایلی به همکاری گسترده با اوپک در تنظیم بازارهای جهانی نداشت.

۴۰۲/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس