تاریخ انتشار: ۱۳ ارد ۱۳۹۵

شیراز- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: روز شیراز (پانزدهم اردیبهشت) فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت ها و توانمندی ها و ظرفیت های این شهر در بخش های مختلف است.

به گزارش‌‌‌‌‌به گزارش “گذارنیوز” به نقل از ایرنا غلام مهدی حقدل، دوشنبه در یکصد و پنجاه و چهارمین جلسه این شورا افزود: معرفی این دستاوردها و ظرفیت ها می تواند به افزایش رونق اقتصادی، ایجاد اشتغال پایدار جوانان و معرفی هنرهای تاریخی و سنتی شیراز کمک کند.
وی بیان کرد: این کار را می توان در قالب برپایی نمایشگاه های مختلف انجام داد تا هم شهروندان و هم گردشگران داخلی و خارجی از این توانمندی ها آگاهی یابند.
او گفت: تحقق این مهم نیازمند تلاش گسترده و افزایش هماهنگی بین بخش گردشگری خصوصی و دولتی، استانداری فارس، میراث فرهنگی، شورای شهر، شهرداری و دیگر دستگاه ها و مجموعه هاست.
رئیس شورای شهر شیراز گفت: اگر بتوانیم در روز شیراز، جاذبه های گردشگری، زیارتی و اقتصادی شیراز را به نحو مطلوب به هموطنان و جهانیان معرفی کنیم، بی شک می توان امیدوار بود که در آینده نزدیک شاهد حضور گردشگران بیشتری از سراسر کشور و همچنین سایر کشورها در این کلانشهر باشیم.
پس از تصویب شورای اسلامی شهر شیراز و تایید مجلس شورای اسلامی، پانزدهم اردیبهشت به عنوان روز شیراز نامگذاری شد.
۶۱۲۲ /۶۱۱۸

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس