تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] فرنگی‌کار ملی‌پوش ایران در وزن ۷۵ کیلوگرم در رقابت با کشتی‌گیر مجارستانی پیروز شد و گردن آویز برنز المپیک ۲۰۱۶ را کسب کرد. به گزارش ایسکانیوز، سعید عبدولی پس از شکست در دیدار اول خود در دسته ۷۵ کیلوگرم رقابت‌های کشتی فرنگی بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو، با فینالیست شدن مارک مادسن دانمارکی در گروه […]

[ad_1]

عبدولی

فرنگی‌کار ملی‌پوش ایران در وزن ۷۵ کیلوگرم در رقابت با کشتی‌گیر مجارستانی پیروز شد و گردن آویز برنز المپیک ۲۰۱۶ را کسب کرد.

به گزارش ایسکانیوز، سعید عبدولی پس از شکست در دیدار اول خود در دسته ۷۵ کیلوگرم رقابت‌های کشتی فرنگی بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو، با فینالیست شدن مارک مادسن دانمارکی در گروه بازنده‌ها قرار گرفت. فرنگی‌کار دسته ۷۵ کیلوگرم کشورمان در دیدار رده‌بندی مقابل پیتر باکسی از مجارستان قرار گرفت که در این دیدار با نتیجه ۵ بر ۲ پیروز شد.

با این نتیجه عبدولی موفق شد مدال برنز بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ را کسب کند تا کاروان ورزشی کشورمان در این دوره از بازی‌ها به اولین مدال برنز خود و سومین مدال مجموع دست یابد.

عبدولی در حالی به مدال برنز وزن ۷۵ کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو رسید که حمید سوریان، نماینده پرامید کشورمان با دو شکست برابر کشتی‌گیران ژاپن و قزاقستان دواعی تلخ با المپیک داشت.

برنز مشترک این وزن به هیه‌نوو کیم از کره‌جنوبی رسید که موفق شد با نتیجه ۶ بر ۴ بوزو استارچویچ کروات را شکست بدهد.

۶۰۱/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس