تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] امروز در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی ۱۶ هزار و ۸۹ تن کالا مورد معامله قرار گرفت. به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه خبری بورس کالای ایران، در گروه فرآورده های نفتی لوب کات سنگین پالایش نفت تندگویان با حجم ۷ هزارتن و قیمت پایه ۸۱۳ تومان مورد داد و ستد قرار […]

[ad_1]

امروز در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی ۱۶ هزار و ۸۹ تن کالا مورد معامله قرار گرفت.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه خبری بورس کالای ایران، در گروه فرآورده های نفتی لوب کات سنگین پالایش نفت تندگویان با حجم ۷ هزارتن و قیمت پایه ۸۱۳ تومان مورد داد و ستد قرار گرفت.

همچنین گوگرد کلوخه پالایش نفت اصفهان نیز با حجم ۵۰۰ تن و قیمت ۱۹۳ تومان خریداری شد.

در گروه محصولات پلیمری هم پلی اتیلن سنگین فیلم F۷۰۰۰ پتروشیمی ایلام وارد سیستم مچینگ شد، ۱۹۸تن از این کالا با قیمت ۳ هزار و ۶۷۳ تومان مورد معامله قرار گرفت.

در گروه محصولات شیمیایی کالاهای عرضه شده روز آرامی را پشت سرگذاشتند، به طوری که آمونیاک مایع پتروشیمی شیراز با حجم ۱۰ تن و قیمت ۷۸۲ تومان و اسیدسولفوریک نیز با حجم ۲۵ تن و قیمت ۲۱۰ معامله شد.

منواتانول آمین پتروشیمی شیراز نیز با حجم ۴۴ تن و قیمت ۳ هزار و ۳۴۶ تومان توسط کارگزاران خریداری شد. اسیدنیتریک پتروشیمی کارون و شیراز نیز با وارد سیستم مچینگ شدند.

آمونیاک گاز پتروشیمی شیراز، پلی بوتادین رابر ۱۲۲۰ پتروشیمی شازند، تولوئن دی ایزوسیانات پتروشیمی کارون هم با استقبال اندک خریداران مواجه شدند.

به این ترتیب در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی ۴۵ هزارتن کالا عرضه شد که تقاضایی بالغ بر ۱۶ هزار و ۱۱۰ تن برای آن بر تابلوی بورس کالا ثبت شد.

۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس