تاریخ انتشار: ۱۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] امیر ژفرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) در جمع دانشجویان جدید الورود دانشگاه های افسری ارتش گفت: آموزش مستمر و تداوم مطالعه موجب وصول به موفقیت می شود. به گزارش ایلنا، امیر اسماعیلی که به مناسبت سالروز تشکیل این قرارگاه در جمع دانشجویان حاضر در چهاردهمین دوره رزم مقدماتی مشترک دانشگاه های […]

[ad_1]

امیر ژفرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) در جمع دانشجویان جدید الورود دانشگاه های افسری ارتش گفت: آموزش مستمر و تداوم مطالعه موجب وصول به موفقیت می شود.

به گزارش ایلنا، امیر اسماعیلی که به مناسبت سالروز تشکیل این قرارگاه در جمع دانشجویان حاضر در چهاردهمین دوره رزم مقدماتی مشترک دانشگاه های افسری ارتش سخن می گفت خطاب به دانشجویان توصیه کرد: به مسائل مذهبی و معنوی اهمیت بدهید . من و شما سربازان ولایت باید جزء ۱۰ میلیون حافظ قرآن که رهبر معظم انقلاب فرموده‌اند باشیم و یا زمینه را برای دیگران در این موضوع مهیا کنیم؛ حضور در محافل مذهبی و استحکام ایمان شما خاکریز دشمن را به عقب می‌راند.


وی همچنین در توصیه‌هایی با اشاره به لزوم اهمیت به مسائل آموزشی تاکید کرد: آموزش مستمر و تداوم مطالعه موجب وصول به موفقیت می‌شود. آموزش باید در طول خدمت شما وجود داشته باشد و روزی که یک افسر از آموزش جدا شود پیشرفت او هم متوقف خواهد شد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس