تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۴

انبوهی از جانباختن بر روی همدیگر و غم و اندوه برای خانواده های آنان که باید در غم عزیزان شان که دیگر از حج باز نمی گردند بگریند. آری، آنان به دیدار پروردگار شناختند و این سعادت را داشتند که برای همیشه به پیشگاه او بروند. در این میان اما دولت عربستان سعودی است که باید به دلیل حادثه ایجاد شده پاسخگو باشد. بنابر آخرین گزارش های بیش از ۱۳۱ تن از جانباختگان از هموطنان ایرانی هستند و در حدود ۳۶۵ ایرانی نیز هنوز مفقود هستند.

انبوهی از جانباختن بر روی همدیگر و غم و اندوه برای خانواده های آنان که باید در غم عزیزان شان که دیگر از حج باز نمی گردند بگریند. آری، آنان به دیدار پروردگار شناختند و این سعادت را داشتند که برای همیشه به پیشگاه او بروند. در این میان اما دولت عربستان سعودی است که باید به دلیل حادثه ایجاد شده پاسخگو باشد. بنابر آخرین گزارش های بیش از ۱۳۱ تن از جانباختگان از هموطنان ایرانی هستند و در حدود ۳۶۵ ایرانی نیز هنوز مفقود هستند و حدود ۸۵ ایرانی نیز به عنوان مصدومان حادثه به بیمارستان منتقل شده اند که از این تعداد ۵۵ نفر در بیمارستان های هیئت های پزشکی حج و زیارت هلال احمر ایران و ۳۰ نفر در بیمارستان های عربستان بستری هستند.

 

به گزارش خرداد، شبکه خبری “سی ان ان” با انتشار تصاویری دردناک تنها بخش کوچکی از فاجعه در منا در نزدیکی مکه را به تصویر کشیده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس