تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مجلس شورای اسلامی هفته آینده روزهای یکشنبه و چهارشنبه جلسه علنی دارد که در مهم ترین دستور هفته آینده خانه ملت، نمایندگان، ناظرین مجلس در مجامع و شوراها را انتخاب می کنند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار است در جلسات هفته آینده خود لایحه الحاق یک تبصره […]

[ad_1]

مجلس شورای اسلامی هفته آینده روزهای یکشنبه و چهارشنبه جلسه علنی دارد که در مهم ترین دستور هفته آینده خانه ملت، نمایندگان، ناظرین مجلس در مجامع و شوراها را انتخاب می کنند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار است در جلسات هفته آینده خود لایحه الحاق یک تبصره به قانون اصلاح ماده ۱۲قانون حمایت از مولفان، مصنفان و هنرمندان اعاده شده از شورای نگهبان را بررسی کنند.
خانه ملتی ها همچنین قرار است هفته آینده دو نفر از اعضای کمیسیون کشاورزی را به عنوان ناظر در شورای ملی ایمنی زیستی، دو نفر از اعضای کمیسیون بهداشت را به عنوان ناظر در ستاد کشوری کنترل و مبارزه با دخانیات و دو نفر از اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و عمران را به عنوان ناظر شورای آمایش سرزمین انتخاب کنند.
انتخاب دو نماینده از کمیسیون های بهداشت و برنامه بودجه به عنوان ناظر در هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران، دو نفر از نمایندگان به پیشنهاد کمیسیون فرهنگی به عنوان ناظر در ستاد امر به معروف و نهی از منکر و دو نفر از نمایندگان به انتخاب مجلس به عنوان ناظر در هیات نظارت بر مسافرت های خارجی کارکنان دولت در دستور کار هفته آینده مجلس قرار دارد.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی همچنین قرار است دو نفر به نمایندگی از سوی هر قوه به انتخاب و معرفی مجلس شورای اسلامی به عنوان عضو در شورای نظارت بر سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی انتخاب کنند.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس