تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] روزنامه ای در سرمقاله خود با اشاره به موضوع فساد اقتصادی نوشت:چرا در آن سالها که نزدیک به یک دهه آن در جنگ گذشت، «فساد» واژگان استقراریافته و مستمر در کشور نبود؟ و «اختلاس» را کسی نمی‌شناخت و اعداد و ارقام هزار میلیاردی حتی یکبار در چرخه اخبار روز دیده نشد!؟ به گزارش ایسکانیوز […]

[ad_1]

احمدی نژاد

روزنامه ای در سرمقاله خود با اشاره به موضوع فساد اقتصادی نوشت:چرا در آن سالها که نزدیک به یک دهه آن در جنگ گذشت، «فساد» واژگان استقراریافته و مستمر در کشور نبود؟ و «اختلاس» را کسی نمی‌شناخت و اعداد و ارقام هزار میلیاردی حتی یکبار در چرخه اخبار روز دیده نشد!؟

به گزارش ایسکانیوز به نقل از اطلاعات، بعد از پایان جنگ نیز، ۱۶ سال دولت‌هایی بنام «سازندگی» و «اصلاحات» را تجربه کردیم، اکنون اگر به مطبوعات آن دوره نگاه کنیم، چند خبر از فساد مالی و اقتصادی را می‌توان دید؟ آن هم در ابعاد میلیاردی! اما در هشت سال دوره ریاست جمهوری احمدی‌نژاد و دولتی که «پاک‌دست» تبلیغ و خوانده می‌شد، پرونده‌های فساد نفتی هزار میلیاردی آشکار شد و انگار ایران وارد برشی از تاریخ شد که در آن واژگان اختلاس و غارت ثروت ملی رایج و فراگیر گردید.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس