تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] ملی پوش بوکس گفت: پس از بازگشت از ریو فقط دکتر دادگان با من تماس گرفت. احسان روزبهانی در گفت و گو با ایسکانیوز گفت: در حال حاضر تمریناتم را پشت سر می گذارم اما فشار زیادی به خودم وارد نمی کنم تا برای شرکت در مسابقات خسته نباشم.البته فعلا از برنامه خود بی […]

[ad_1]

ملی پوش بوکس گفت: پس از بازگشت از ریو فقط دکتر دادگان با من تماس گرفت.

احسان روزبهانی در گفت و گو با ایسکانیوز گفت: در حال حاضر تمریناتم را پشت سر می گذارم اما فشار زیادی به خودم وارد نمی کنم تا برای شرکت در مسابقات خسته نباشم.البته فعلا از برنامه خود بی اطلاع هستم.

وی افزود: برنامه فدراسیون برای مسابقات مشخص نیست و از آینده خود بی خبر هستم.نمی توانم به تنهایی برای شرکت در مسابقه ای برنامه ریزی کنم و این امر به عهده مسولان فدراسیون بوکس است.

روزبهانی ادامه داد:همیشه به دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر دادگان ارادت دارم و پس از بازگشت از ریو مسولان حمایتم نکردند و فقط او بود که با من تماس گرفت و از حالم با خبر شد. پس از بازگشتم به با دکتر دادگان نیز به صورت حضوری گفت و گو داشتم .

دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: پس از بازگشت از ریو نشست خبری گذاشتم حرف هایم را زدم اکنون هم دلم نمی خواهد به حاشیه بروم. چون پیش از اعزام به برزیل حواشی زیادی برایم به وجود آمد که باعث شد تمرکزم را از دست بدهم.

وی در پایان اظهار داشت :با اینکه مسولان هیچ حمایتی از من انجام ندادند ولی تمام تلاشم را در المپیک ریو انجام دادم.

۶۰۲/۶۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس