تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مشاور وزیر و مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش بر ایجاد و تقویت روحیه مشارکت و رفاقت در میان دانش‌آموزان تأکید کرد. به گزارش ایسنا، محمدحسین کفراشی شنبه ۳ مهرماه در مراسم نواختن زنگ بازگشایی مدارس در استان همدان، با تأکید بر اینکه این نهاد در راستای تربیت نیروی متعهد و […]

[ad_1]

مشاور وزیر و مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش بر ایجاد و تقویت روحیه مشارکت و رفاقت در میان دانش‌آموزان تأکید کرد.

به گزارش ایسنا، محمدحسین کفراشی شنبه ۳ مهرماه در مراسم نواختن زنگ بازگشایی مدارس در استان همدان، با تأکید بر اینکه این نهاد در راستای تربیت نیروی متعهد و متخصص تلاش می‌کند، گفت: نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت از رسالت‌های اصلی آموزش و پرورش است.

وی با بیان اینکه تلاش آموزش و پرورش تربیت نیروی انسانی متعهد به دین، مردم و کشور است، تصریح کرد: با توجه به اینکه دانش‌آموزان تحت تربیت معلمانی ایثارگر و پر تلاش هستند بنابراین توانایی پرورش چنین افرادی وجود دارد.

کفراشی با بیان اینکه وجود ۵۰۰۰ معلم شهید در دفترچه انقلاب از افتخارات آموزش و پرورش محسوب می‌شود، افزود: ۱۴۵ هزار فرزند شهید، ایثارگر و آزاده در سیستم آموزش و پرورش مشغول به فعالیت هستند.

مشاور وزیر و مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش فرار مغزها را از جمله مشکلات جهان امروز خواند و تصریح کرد: تنها افرادی پس از فراغت از تحصیل در کشور می‌مانند که وابستگی خانوادگی، مذهبی و عرق به میهن دارند.

کفراشی با تأکید بر ایجاد روحیه مشارکت و رفاقت در میان دانش‌آموزان گفت: متأسفانه برخی از والدین می‌خواهند فرزندشان از دیگر دانش‌آموزان کناره‌گیری کند در حالیکه باید اولیا با همکاری آموزش و پرورش روحیه مشارکت و رفاقت را در میان دانش‌آموزان تقویت کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس