تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو حزب موتلفه گفت :چندی پیش تشکل‌های مختلف اصولگرایی لیستی را برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ نوشتند که روحانی و احمدی‌نژاد هم در آن قرار داشتند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران،حمیدرضا ترقی ؛ با بیان اینکه روحانی و احمدی‌نژاد در لیست کاندیداهای اصولگرایان برای انتخابات ۹۶ قرار دارند، اظهار داشت: […]

[ad_1]

حمیدرضا ترقی

عضو حزب موتلفه گفت :چندی پیش تشکل‌های مختلف اصولگرایی لیستی را برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ نوشتند که روحانی و احمدی‌نژاد هم در آن قرار داشتند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران،حمیدرضا ترقی ؛ با بیان اینکه روحانی و احمدی‌نژاد در لیست کاندیداهای اصولگرایان برای انتخابات ۹۶ قرار دارند، اظهار داشت: این دو نفر به تازگی در لیست کاندیداهای اصولگرایان برای انتخابات سال آینده قرار نگرفته‌اند.

وی با اشاره به اینکه باهنر و مصباحی مقدم قبلا این موضوع را مطرح کردند، گفت: چندی پیش تشکل‌های مختلف اصولگرایی لیستی را برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ نوشتند که روحانی و احمدی‌نژاد هم در آن قرار داشتند.

وی با بیان اینکه هنوز لیست کاندیداهای اصولگرایان برای انتخابات ۹۶ به صورت قطعی مشخص نشده است، تصریح کرد: پیشنهاداتی که تشکل‌های مختلف اصولگرایی در این زمینه ارائه داده‌‌اند، جمع بندی و لیست تهیه شده است، اما اصولگرایان هنوز بحثی جدی راجع به افراد برای انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ انجام نداده‌اند.

۲۰۳/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس