تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۴

رییس جمهوری، کار و تولید را مهم‌ترین اولویت و نیاز امروز کشور دانست و تاکید کرد: رونق اقتصادی و رفاه اجتماعی بدون قرار گرفتن در مسیر تولید محقق نخواهد شد و رسیدن به این هدف تنها با اراده کارگران و تولیدکنندگان حاصل می‌شود.

به گزارش “گذارخبر” حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز چهارشنبه و پس از بازدید از کارخانه شیشه مینا و عزاداری اربعین حسینی (ع) در جمع کارگران و کارکنان این مجموعه تولیدی، در گفت‌و‌گویی با خبرنگاران ‌اظهار داشت: کسب روزی حلال، تلاش برای رفع نیازمندی‌های جامعه و مردم و کار و کوشش برای توسعه و آبادانی و رساندن کشور به قله‌های علم و پیشرفت، از اولویت‌های ایران اسلامی است.

وی تاکید کرد: امروز مبارزه با استکبار و دشمنان با کار، جهاد اقتصادی و تلاش و نه با شعار ممکن است و هرچه در مسیر پیشرفت، توسعه و آبادانی ایران اسلامی بیشتر تلاش کنیم دشمنان مایوس‌تر خواهند شد.

روحانی با تسلیت ایام اربعین حسینی، راهپیمایی میلیونی عاشقان اهل بیت (ع) در اربعین حسینی را با تاسی از حضرت زینب کبری (س) و اهل بیت (ع) دانست و اظهار داشت: عاشورا روز شور بزرگ حسینی و اربعین روز سوز حسینی است.

رییس جمهور حضور در جمع کارگران و تلاشگران در مسیر آبادانی و پیشرفت کشور و عزاداری با آنان در اربعین حسینی را نشاندهنده جایگاه ویژه کار و تولید برشمرد و گفت: این عزاداران هم نشانه‌ای از تلاش برای پیشرفت کشور هستند و هم عزاداری‌شان نشان از آمیختگی زندگی آنان به عشق اهل بیت (ع) دارد.

روحانی صبح چهارشنبه و همزمان با اربعین حسینی با حضور در کارخانه شیشه‌سازی مینا ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این مجتمع صنعتی، در جمع عزاداران حسینی به عزاداری اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) پرداخت.

وی در بازدید از بخش‌های مختلف خط تولید کارخانه شیشه مینا، با توضیح مسئولان و متخصصان در جریان روند امور و چگونگی تولیدات این مجموعه تولیدی و صنعتی قرار گرفت.

رییس جمهور سپس در جمع عزاداران اربعین حسینی در مسجد و حسینیه این کارخانه حضور یافت و همراه با آنان برای سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) و خاندان عصمت و طهارت به عزاداری پرداخت.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس