تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس جمهوری در جلسه هماهنگی سفر کاروان تدبیر و امید به استان قزوین با اشاره به وجود فرصت ها، ظرفیت ها و نیروی انسانی توانمند در این استان بر ضرورت اجرای طرح ها و برنامه های دولت یازدهم در راستای رفاه مردم و توسعه و آبادانی استان قزوین تاکید کرد. به گزارش ایسکانیوز به […]

[ad_1]

رئیس جمهوری در جلسه هماهنگی سفر کاروان تدبیر و امید به استان قزوین با اشاره به وجود فرصت ها، ظرفیت ها و نیروی انسانی توانمند در این استان بر ضرورت اجرای طرح ها و برنامه های دولت یازدهم در راستای رفاه مردم و توسعه و آبادانی استان قزوین تاکید کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، در جلسه هماهنگی سفر کاروان تدبیر و امید به استان قزوین که امروز -چهارشنبه- به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی برگزار شد، اقدامات دولت تدبیر و امید در راستای حل مشکلات در بخش های مختلف استان قزوین ازجمله کشاورزی، باغداری، راه، بهداشت و سلامت و آب و نیز برنامه های دولت برای حمایت از فعالان اقتصادی ، بخش خصوصی و کارآفرینان در این استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
همچنین در این جلسه که جمعی از وزرا و معاونان رئیس جمهوری و استاندار قزوین حضور داشتند، بر ضرورت اجرای طرح های مرتبط با سیاستهای اقتصاد مقاومتی تاکید شد.
مردم استان قزوین مهرماه سال جاری میزبان رئیس جمهوری و اعضای دولت در سی و یکمین سفر کاروان تدبیر و امید خواهند بود.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس