تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رییس جمهوری عصر چهارشنبه با حضور در منزل شهیدان مجتبی، مرتضی و محمود پایدارفرد، با خانواده این شهیدان والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفت‌وگو کرد. آفتاب‌‌نیوز : حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در این دیدار با تجلیل از فداکاری‌های شهداء، جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های آنان، اظهار داشت: تربیت و ایمان خانواده‌ها در ارتقای […]

[ad_1]

رییس جمهوری عصر چهارشنبه با حضور در منزل شهیدان مجتبی، مرتضی و محمود پایدارفرد، با خانواده این شهیدان والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفت‌وگو کرد.

آفتاب‌‌نیوز :

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در این دیدار با تجلیل از فداکاری‌های شهداء، جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های آنان، اظهار داشت: تربیت و ایمان خانواده‌ها در ارتقای ایمان و انگیزه شهداء برای فداکاری و ایثارگری در راه خدا بسیار تاثیرگذار و حائز اهمیت است.

رییس جمهوری با تاکید بر اینکه ایمان، صبر و استواری به همراه دارد، افزود: هنگامی که روح انسان به قدرت جاودانه الهی متصل شود، پشتوانه لایزالی را احساس می‌کند و این‌گونه است که می‌توانیم در برابر مصائب و مشکلات، استوار و ثابت‌قدم باشیم و خانواده معظم شهیدان و ایثارگران چنین روحیه ای دارند.

روحانی: امیدوارم با ادامه راه شهداء، در مسیر خدمت به مردم موفق باشیم

دکتر روحانی با تاکید بر اینکه شهداء برای دفاع از دین، ناموس و کشور خود و اطاعت از فرمان امام(ره) به میدان مبارزه با دشمنان شتافتند، گفت: باید شاکر خداوند باشیم که چنین ملت بزرگ و خانواده‌های شهداء را با روحیه‌ای بزرگ به ما عطا کرده است.

رییس جمهوری خاطرنشان کرد: مطمئنا امروز اگر خدای ناکرده تجاوز دیگری به کشور از سوی دشمنان پیش بیاید، بیش از دوران هشت سال دفاع مقدس، جوانان کشور سینه خود را برای دفاع از اسلام و کشورشان سپر خواهند کرد.

دکتر روحانی افزود: امیدوارم بتوانیم راه شهداء، جانبازان و ایثارگران را به خوبی ادامه دهیم و در مسیر خدمت به مردم موفق باشیم.

همچنین حاجیه خانم بانو سلطان دادخوش، مادر شهیدان پایدارفرد ضمن ابراز خرسندی از دیدار با رییس جمهوری، به بیان ویژگی‌های اخلاقی و خاطراتی از فرزندان شهیدش پرداخت.

شهید «مجتبی پایدار فرد» در ۱۷ سالگی به عنوان رزمنده بسیجی اعزامی از گردان عمار لشکر ۲۷ محمد(ص) در ۲۳ فروردین سال ۶۲ در عملیات والفجر یک در منطقه فکه به شهادت رسید.

شهید «مرتضی پایدار فرد» نیز در ۲۱ سالگی به عنوان رزمنده بسیجی اعزامی از گردان مقداد لشگر ۲۷ محمد رسول‌الله (ص) در تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۶۲ در منطقه عملیاتی پنجوین در عملیات والفجر ۴ به دیدار برادر شهیدش شتافت.

همچنین شهید «محمود پایدار فرد» که ۲۹ بهار از عمرش گذشته بود در ۱۲ اسفند ۱۳۶۵ با عنوان رزمنده بسیجی گردان مقداد لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص) در عملیات کربلای ۵ در منطقه شلمچه به خیل عظیم شهیدان پیوست.

به گزارش سایت اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، حاج حسن پایدار فرد، پدر این شهیدان والامقام در بهار سال ٩١ و در سن ٩٣ سالگی دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت.

در این دیدار که حجت الاسلام و المسلمین شهیدی، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، دکتر روحانی را همراهی می‌کرد، رییس جمهوری با اهدای لوح تقدیر از مادر شهیدان پایدار فرد تجلیل کرد.

رییس جمهوری در پایان این دیدار با گروهی از مردم که در مقابل منزل شهیدان پایدارفرد حضور یافته بودند، احوال‌پرسی و با آنان گفت‌وگو کرد.

[ad_2]

منبع:آفتاب

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس