تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۴

رئیس جمهور کشورمان با تأکید بر این‌که آینده بسیار روشن است، گفت: با وحدت، انسجام، مقاومت، ایستادگی، جهاد و فداکاری همه مسلمانان از جمله ملت فلسطین به اهداف بلندشان می‌رسند. به گزارش گذارنیوز حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی صبح امروز در راهپیمایی روز قدس در جمع خبرنگاران نیز از ملت بزرگ ایران که از دیشب […]

رئیس جمهور کشورمان با تأکید بر این‌که آینده بسیار روشن است، گفت: با وحدت، انسجام، مقاومت، ایستادگی، جهاد و فداکاری همه مسلمانان از جمله ملت فلسطین به اهداف بلندشان می‌رسند.

روحانی

به گزارش گذارنیوز حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی صبح امروز در راهپیمایی روز قدس در جمع خبرنگاران نیز از ملت بزرگ ایران که از دیشب تا صبح با شکوه تمام شب قدر را پاس داشته‌اند و امروز در روز جهانی قدس حضور یافتند تشکر کرد.

دکتر روحانی اظهارداشت: در واقع روز قدس و این مراسم به معنای وفاداری به آرمان فلسطین و قدس عزیز و اعلام امید به آینده‌ای بسیار روشن است. قطعا با وحدت و انسجام مسلمانها، مقاومت، ایستادگی، جهاد و فداکاری، مسلمانان به اهداف بلندشان و از جمله ملت فلسطین به هدف بزرگش خواهد رسید.

رییس جمهوری در پاسخ به این سوال که شرایط امروز جوامع اسلامی چقدر ساخته دست صهیونیست‌ها است؟، اظهارداشت: امروز البته در بسیاری از کشورهای اسلامی اختلاف و تفرقه وجود دارد و تروریست‌ها شرایط را برای زندگی مردم سخت و دشوار می‌کنند و بی تردید پشتوانه این اختلافات، رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی هستند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس