تاریخ انتشار: ۳۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] دستیارو ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل معتقد است همسایگان جمهوری اسلامی اولویت اول سیاست خارجی ما هستند و دیدگاه‌های رییس مجلس و امیر کویت در کمک به حل سیاسی بحران‌های منطقه مورد توجه تهران است. به گزارش ایسکانیوز به نقل از خانه ملت ،حسین امیرعبداللهیان در مورد اظهارت رییس مجلس کویت گفت: همسایگان […]

[ad_1]

دستیارو ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل معتقد است همسایگان جمهوری اسلامی اولویت اول سیاست خارجی ما هستند و دیدگاه‌های رییس مجلس و امیر کویت در کمک به حل سیاسی بحران‌های منطقه مورد توجه تهران است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خانه ملت ،حسین امیرعبداللهیان در مورد اظهارت رییس مجلس کویت گفت: همسایگان اولویت اول سیاست خارجی جمهوری اسلامی هستند.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل در ادامه با بیان اینکه تهران همواره از توسعه و تحکیم روابط با کشورهای همسایه و حوزه خلیج فارس استقبال کرده است، عنوان کرد: در شرایط حساس فعلی منطقه، دپپلماسی پارلمانی می تواند نقش مهمی در توسعه همکاری های منطقه ای ایفا کند.

وی افزود: دیدگاه‌های رییس مجلس و امیر کویت در کمک به حل سیاسی بحران های منطقه مورد توجه تهران است.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل در پایان خاطرنشان ساخت: در آخرین دیدارم با امیر صباح احمد جابر الصباح، امیر کویت در این کشور، ایشان در موضوعات منطقه ای نظرات سازنده ای را تبیین کرد که تجاوز ریاض علیه یمن مانع پیشرفت کار شد.

۲۰۵/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس