تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون کنسولی، مجلس و ایرانیان خارج از کشور وزیر امور خارجه بر عزم دولت جمهوری اسلامی ایران برای گسترش هر چه بیشتر روابط با رومانی به ویژه در زمینه روابط مردمی و کنسولی تاکید کرد. به گزارش ایلنا، حسن قشقاوی در ملاقات مدیرکل کنسولی رومانی، اعطای هر چه بیشتر تسهیلات روادیدی برای اتباع دو کشور […]

[ad_1]

معاون کنسولی، مجلس و ایرانیان خارج از کشور وزیر امور خارجه بر عزم دولت جمهوری اسلامی ایران برای گسترش هر چه بیشتر روابط با رومانی به ویژه در زمینه روابط مردمی و کنسولی تاکید کرد.

به گزارش ایلنا، حسن قشقاوی در ملاقات مدیرکل کنسولی رومانی، اعطای هر چه بیشتر تسهیلات روادیدی برای اتباع دو کشور به ویژه تجار و سرمایه‌گذاران، گردشگران و دانشجویان را زمینه توسعه مناسبات همه جانبه برشمرد. 


وی امضای اسناد معاضدت قضایی، استرداد مجرمین و انتقال محکومین و نیز موافقت طرفین با لغو روادید خدمت میان دو کشور را گام بلند و ارزشمندی برای توسعه مناسبات ذکر کرد. 


مدیرکل کنسولی رومانی نیز با ارائه گزارشی از پیشرفت ها و دستاوردهای چهارمین نشست کنسولی با همتای ایرانی خود، آمادگی کشور متبوع خود را برای توسعه عملی مناسب در زمینه‌های مختلف همچون مبارزه با قاچاق مواد مخدر، قاچاق انسان و نیز فراهم آوردن شرایط سفر آسان اتباع دو کشور به خاک یکدیگر اعلام کرد. 


شایان ذکر است که مدیرکل کنسولی رومانی در راس هیاتی برای برگزاری چهارمین نشست کنسولی مشترک میان دو کشور به میزبانی همتای ایرانی خود در تهران به سر می‌برد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس