تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا،مرتضی ناصحی در مراسم تجلیل از کارمندان و مدیران نمونه شهرستان بابلسر در سالن همایش مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابلسر اظهار داشت: مسئولان باید خدمات را به گوش مردم برسانند تا روحیه امید در جامعه زنده بماند. وی افزود: یکی از مهم ترین وظایف […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا،مرتضی ناصحی در مراسم تجلیل از کارمندان و مدیران نمونه شهرستان بابلسر در سالن همایش مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی(ره) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابلسر اظهار داشت: مسئولان باید خدمات را به گوش مردم برسانند تا روحیه امید در جامعه زنده بماند.


وی افزود: یکی از مهم ترین وظایف مدیران تکریم ارباب رجوع بوده و این موضوع باید در رابطه میان مدیران و کارمندان نیز رعایت شود.


مدیرکل امور مالی و اداری استانداری مازندران با بیان اینکه مدیران نقش به سزایی در چیدمان نیروی انسانی دارند، تصریح کرد: به کارگیری نیروی انسانی مجرب و متخصص در ادارات و استفاده از توانمندی های آنان سبب رشد و تعالی در عملکرد دستگاه های اجرایی، نهادهای دولتی و بخش های خصوصی می‌شود.


ناصحی با اشاره به اینکه نیروی انسانی پایدارترین عامل تحول و توسعه جوامع بشری است، گفت: یکی از بزرگ‌ترین موفقیت‌های دولت در سه سال اخیر استفاده از نیروهای انسانی مجرب و متخصص در ادارات بوده است.


وی با بیان اینکه کاهش ۷ درصدی واردات و رسیدن به تراز اقتصادی مثبت پس از ۶ سال، ایجاد ثبات اقتصادی و آرامش نسبی از دیگر دستاوردهای دولت تدبیر و امید در طی ۳ اخیر بوده است، خاطرنشان کرد: در طول ۳ سال نرخ تورم از ۴۰ درصد به هشت و نیم درصد است تقلیل یافته که این موضوع نشان دهنده مدیریت خوب و تدبیر مدیران توانمند دولت تدبیر و امید است.


مدیرکل اداری و مالی استانداری مازندران توجه به نیروی انسانی متخصص و متعهد با تاکید بر ظرفیت‌های منطقه ای را از اهداف مهم اجرای صحیح سیاست های اقتصاد مقاومتی در کشور برشمرد و افزود: رویکرد دولت برای رسیدن به رشد پایدار اقتصادی کاهش وابستگی به نفت بوده است.


ناصحی با اشاره به اینکه دولتی بودن اقتصاد مانع رسیدن به توسعه ملی می شود، گفت: در دولت قبلی انتصابات و استخدام ها براساس روابط و بدون انجام هیچگونه کار کارشناسی انجام می گرفت که این موضوع در دولت تدبیر و امید اصلاح شد.


وی ادامه داد: مبنای استخدام در دولت تدبیر و امید شایستگی و قبولی درشرایط برابر از طریق آزمون سراسری بوده که این اقدام بی تردید سبب حضور افراد لایق و کارآمد در حوزه های تخصصی کشور شده است.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس