تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر کشور گفت : در روابط ما با کشورهای منطقه، کشورهای همسایه در اولویت قرار دارند . به گزارش ایلنا، رحمانی فضلی عصر یکشنبه در دیدار سید محمود فیصل البوسعیدی وزیر کشور عمان که به تهران سفر کرده است با بیان اینکه روابط دو کشور ایران وعمان را عمیق تر از چارچوب های رسمی […]

[ad_1]

وزیر کشور گفت : در روابط ما با کشورهای منطقه، کشورهای همسایه در اولویت قرار دارند .

به گزارش ایلنا، رحمانی فضلی عصر یکشنبه در دیدار سید محمود فیصل البوسعیدی وزیر کشور عمان که به تهران سفر کرده است با بیان اینکه روابط دو کشور ایران وعمان را عمیق تر از چارچوب های رسمی می‌دانیم گفت: وجود اشتراکات دینی، فرهنگی، تاریخی و همجوار بودن ایجاب می‌کند که روابط با همسایگان دراولویت قرار گیرد.


رحمانی فضلی با اشاره به اینکه دشمنان مردم مسلمان منطقه نمی‌خواهند شاهد وحدت کشورهای دوست و همسایه باشند، افزود: منافع مشترک و توصیه عقل و شرع بر همکاری دوستانه با همسایگان تأکید دارد و روابط دو کشور ایران و عمان بر پایه عنصر اعتماد می‌تواند الگوئی برای دیگر کشورها ترسیم کند.


وزیر کشور همچنین آمادگی استان‌های جنوبی کشورمان برای برقراری روابط تجاری و اقتصادی با استان‌های ساحلی کشور عمان را اعلام کرد.


وزیر کشور عمان هم در این دیدار روابط دو کشور ایران و عمان را روابطی کیفی، ریشه‌دار، عمیق و دیرینه خواند و گفت : روابط دو کشور ممتاز، عالی و شاخص در این منطقه مهم از جهان است .

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس