تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار خانواده جانباز شهید حاج رجب محمدزاده فرمودند: خانواده های شهدا مظهر انقلاب اسلامی هستند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، خانواده جانباز شهید حاج رجب محمدزاده پیش ازظهر امروز (یکشنبه) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار […]

[ad_1]

رهبری

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار خانواده جانباز شهید حاج رجب محمدزاده فرمودند: خانواده های شهدا مظهر انقلاب اسلامی هستند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، خانواده جانباز شهید حاج رجب محمدزاده پیش ازظهر امروز (یکشنبه) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند و مورد تفقّد ایشان قرار گرفتند.
رهبر انقلاب اسلامی در این دیدار با تجلیل از مقام رفیع و رشک برانگیز شهید محمدزاده خاطرنشان کردند: در طول این سال ها هر لحظه و ساعتی که این شهید عزیز درد و رنج ناشی از جانبازی را تحمل کرد، نزد خداوند متعال محفوظ و برخوردار از اجر و حسنه است و در نهایت نیز با فوز شهادت، تفضلات بی حد وحصر الهی شامل حال آن شهید بزرگوار شد.
حضرت آیت الله خامنه ای همچنین با تجلیل از روحیه بالا و فداکاری و صبر خانواده شهید محمدزاده به خصوص همسر شهید، افزودند: شما خانواده های شهدا مظهر انقلاب اسلامی هستید و ما با دیدن شما عزیزان، روحیه مضاعف می گیریم.
ایشان همچنین بر لزوم بیان و ترویج شرح حال و زندگی دشوار اما مقاوم مردان بزرگی همچون جانباز شهید محمدزاده تأکید کردند.
حاج رجب محمدزاده از جانبازان سرافراز (۷۰ درصد) دفاع مقدس بود که در سال ۱۳۶۶ در منطقه هور عراق بر اثر اصابت خمپاره از ناحیه سر و صورت به درجه جانبازی نائل شد.
وی در فروردین سال ۹۴ در جریان تشرف رهبر انقلاب‬ اسلامی به حرم مطهر رضوی(ع) با حضرت آیت الله خامنه ای دیدار کرده و مورد تفقد ایشان قرار گرفته بود.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس