تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۴

درسال۸۸ بنده با اینها خیلی مماشات کردم،گفتیم هرتعداد ازصندوق‌ها راکه شما می‌خواهید بروند،نگاه کنند اما بنا نبود زیربار این حرف حق بروند.

به گزارش “گذارخبر” ،حضرت آیت الله خامنه‌ای در این دیدار تاکید کردند: انتخابات نعمتی بزرگ و از برکات نگاه روشن و عمیق امام بزرگوار است، انتخابات را خراب نباید کرد، بعضی ها خوششان می آید و عادت دارند که از نزدیکی انتخابات دائم بدمند بر کوس نامطمئن بودن انتخابات. این خیلی عادت و مرض بدی است، انتخابات، انتخابات سالمی است، از اول انقلاب تا به حال در انتخابات، تخلف سازمان یافته مطلقاً وجود نداشته و رفتار همه دولت‌ها رفتار مسئولانه بوده است.
رهبر معظم انقلاب حق نامزد انتخابات را جزو حق الناس دانستند و گفتند: اگرآدم صالحی است او را رد نکنیم و اگر آدم ناصالحی است راهش ندهیم.
ایشان با تاکید بر این که انتخابات درهمه دوره هاسالم بوده است، افزودند:تخلفات سازمان یافته که نتیجه انتخابات راتغییردهد درانتخابات ابدا وجود ندارد.
حضرت آیت الله خامنه ای افزودند:  در زبان‌ها تکرار می‌شود که فلانی گفته که «حق‌الناس»، باید به عمق حق‌الناس برسیم. حق‌الناس فقط به این معنی نیست که در خواندن آرا تخلف نکنند.
ایشان در بخش دیگری اظهار داشتند: درسال۸۸ بنده با اینها خیلی مماشات کردم،گفتیم هرتعداد ازصندوق‌ها راکه شما می‌خواهید بروند،نگاه کنند اما بنا نبود زیربار این حرف حق بروند.
*برای مملکت خسارت درست کردند،خسارت‌هایی که در سال ۸۸ بر ما وارد شد هنوز جبران نشده است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس