تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۴

رئیس ستاد انتخابات حاما همچنین از برگزاری نشست مشترک ستاد مرکزی حاما با دبیران استان ها با حضور اعضای مرکزی این ستاد در تاریخ ۱۷ دی ۹۴خبر داد.

به گزارش “گذارخبر” در حاشیه جلسه ستاد انتخابات حزب اراده ملت ایران،حسن رنجبر رئیس این ستاد به خبرنگار حامانیوز گفت: بر اساس برنامه مدون انتخاباتی حزب ، داوطلبان حاما در سراسر کشور ثبت‌نام خود را در مهلت مقرر انجام داده‌اند و فهرستی از کاندیداهای اختصاصی حزب اراده ملت ایران تهیه‌شده و در انتظار بررسی و احراز صلاحیت آن‌ها خواهیم ماند و تا آن زمان  برنامه‌های ستاد را بر اساس جدول زمان‌بندی دوماهه پایانی تا روز انتخابات که در دست تهیه است دنبال خواهیم کرد.

عضو شورای سیاستگذاری حاما گفت:برنامه های ستاد اجرایی شورای عالی سیاستگذاری را رصد کرده و سعی در آن داریم برنامه ستاد حزب را نیز طوری تنظیم کنید که پتانسیل این شورای را بالا ببرد.

وی افزود: برنامه‌های اجرائی انتخاباتی کمیته‌های زیرمجموعه ستاد انتخابات به‌زودی به تصویب خواهد رسید و هر کمیته با توجه به وظایف تعیین‌شده مسئولیت‌های محوله اجرائی را به انجام خواهد رساند و کمیته‌های متناظر در استان‌ها و شهرستان‌ها نیز طبق این برنامه‌ها که به آن‌ها ابلاغ خواهد شد عمل خواهند نمود.

رئیس ستاد انتخابات حاما همچنین از برگزاری نشست مشترک ستاد مرکزی حاما با دبیران استان ها با حضور اعضای مرکزی این ستاد در تاریخ ۱۷ دی ۹۴خبر داد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس