تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۴

اصلاح‌طلبان در چهارچوب سیاست‌های کلی خود، پیگیری و اعتراض نسبت به رد صلاحیت‌ها را از مجاری قانونی حق خود می‌دانند و در این مسیر از ایجاد هرگونه تشنج و تنش پرهیز خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی حزب اراده ملت ایران، جلسه دیگری از ستاد انتخابات این حزب عصر شنبه ۲۶ دی ۹۴ در دفتر مرکزی با حضور دبیرکل، رئیس ستاد و اکثریت اعضاء تشکیل گردید.

در ابتدای این جلسه اعضای ستاد، ضمن ابراز خرسندی از اجرای برجام، برای فردایی بهتر در سرنوشت مردم و بهبود اوضاع داخلی و خارجی ابراز امیدواری نمودند که عملکرد شورای نگهبان و نتیجه احراز صلاحیت کاندیداها، از شیرینی این پیروزی نکاهد.

پس از این جلسه حسن رنجبر رئیس ستاد انتخابات حاما و عضو شورای سیاستگذاری حزب اراده ملت ایران در گفتگو با خبرنگار حامانیوز گفت: امیدواریم اکثر کاندیداهای اصلاح‌طلب و حاما در سراسر کشور صلاحیتشان مورد تأیید و احراز قرارگرفته باشد، افزود: اصلاح‌طلبان در چهارچوب سیاست‌های کلی خود، پیگیری و اعتراض نسبت به رد صلاحیت‌ها را از مجاری قانونی حق خود می‌دانند و در این مسیر از ایجاد هرگونه تشنج و تنش پرهیز خواهند کرد و مشارکت حداکثری در پای صندوق‌های رأی را رقم خواهند زد.

حسن رنجبر در ادامه از برگزاری دومین همایش توسعه منطقه‌ای در هشتم بهمن در همدان خبر داد و گفت: این همایش با سخنرانی اعضایی از شورای مرکزی حزب ازجمله سید معروف صمدی و سید باقر موسوی جهان‌آباد و همچنین حمید خاورزمینی برگزار خواهد شد و همچنین همایشی داخلی و محدود به همت حامای شاخه اسدآباد با حضور روسای خانه کشاورز و خانه کارگر نیز برگزار خواهد شد.

وی همچنین از برگزاری دومین نشست هم‌اندیشی با حضور دبیران استان‌ها و شورای سیاست‌گذاری حزب و برگزاری همایش سراسری نامزدهای حزب اراده ملت ایران به‌زودی خبر داد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس