تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس پلیس آگاهی ناجا رمز موفقیت این حوزه را استفاده از نیروی انسانی دانست و بر توجه به شایسته سالاری و حرفه‌ای گرایی در پلیس آگاهی تاکید کرد. سردار محمدرضا مقیمی با حضور در همایش کارآگاهان سراسر کشور  گفت: آنچه که برای ناجا پر اهمیت است شایسته سالاری و حرفه‌ای گرایی است. وی در […]

[ad_1]

رئیس پلیس آگاهی ناجا رمز موفقیت این حوزه را استفاده از نیروی انسانی دانست و بر توجه به شایسته سالاری و حرفه‌ای گرایی در پلیس آگاهی تاکید کرد.

سردار محمدرضا مقیمی با حضور در همایش کارآگاهان سراسر کشور  گفت: آنچه که برای ناجا پر اهمیت است شایسته سالاری و حرفه‌ای گرایی است.

وی در ادامه افزود: استفاده از پیشکسوتان در این حوزه توانسته پلیس آگاهی را به قدیمیترین حوزه‌های نیروی انتظامی تبدیل کند.

وی با توجه به اینکه نیروی انسانی جزو سرمایه‌های پلیس آگاهی است گفت: نیروی انسانی از هر جهت برای ما اهمیت ویژه‌ای دارد و اگر قصد بالا بردن توانمندی‌های این نیرو را داریم باید امکاناتی برای آنها فراهم کنیم.

وی با اشاره به اینکه پلیس آگاهی به دو دوره بین سال‌های ۸۰ تا ۹۱ و ۹۱ به بعد تقسیم می‌شود گفت: از دوره دوم که از سال ۹۱ آغاز می‌شود پیشکسوتان حرف اول را زده‌اند و تعداد کارآگاهان رتبه چهار و پنج از رتبه‌های ابتدایی افزایش پیدا کرده است و این نشان دهنده این موضوع است که ما می‌توانیم به آینده امید داشته باشیم.

وی در ادامه افزود: برای ارتقاء آموزشی نیروهای تازه ورود به پلیس آگاهی می‌توانیم از تجربیات همکاران بازنشسته استفاده کنیم. زیرا در پلیس آگاهی علاوه بر آموزش‌های کلاسیک به رابطه استادی و شاگردی نیز توجه زیادی می‌شود.

ادامه دارد…

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس