تاریخ انتشار: ۱۱ مرد ۱۳۹۴
"واشنگتن پست" منتشر کرد;

تلگرامی که با عنوان “محرمانه” از سوی ” هرمان گورینگ” در تاریخ ۲۴ اوریل سال ۱۹۵۴ میلادی برای هیتلر فرستاده شده بود سندی است که نشان می دهد یکی از مهم ترین انگیزه های خودکشی در هیتلر بوده است. این روزنامه این سند را مهم ترین سند در دوران وحشتناک ترین جنگ جهانی ذکر می کند. این پیام انگیزه ای بود تا هیتلر سیانور بخورد و با شلیک گلوله به زندگی خود پایان دهد.

روزنامه امریکایی “واشنگتن پست” نامه ای را منتشر کرده که انگیزه اصلی برای خودکشی “آدولف هیتلر” رهبر پیشین آلمان نازی در پناهگاهش بوده است.

به گزارش گذارنیوز،  این روزنامه امریکایی اشاره می کند که تلگرامی که با عنوان “محرمانه” از سوی ” هرمان گورینگ” در تاریخ ۲۴ اوریل سال ۱۹۵۴ میلادی برای هیتلر فرستاده شده بود سندی است که نشان می دهد یکی از مهم ترین انگیزه های خودکشی در هیتلر بوده است. این روزنامه این سند را مهم ترین سند در دوران وحشتناک ترین جنگ جهانی ذکر می کند. این پیام انگیزه ای بود تا هیتلر سیانور بخورد و با شلیک گلوله به زندگی خود پایان دهد.

این روزنامه در ادامه اشاره کرده که این تلگرام روز سه شنبه گذشته در یک حراجی به قیمت ۵۵ هزار دلار فروخته شد. این روزنامه در ادامه اشاره می کند که در اوریل سال ۱۹۵۴ میلادی یک سال پس از ورود نیروهای امریکایی به نورماندی آنان از در اوایل ماه مارس آن سال از راین گذشتند و نیروهای شوروی نیز هیتلر و بسیاری از اعضای حلقه مشاوران او را محاصره کرده بودند اما هرمان گورینگ در این بین نبود. او که خلبان جنگنده در جریان جنگ جهانی اول بود به هیتلر در رسیدن به قدرت در سال ۱۹۳۳ میلادی کمک کرده بود.

واشنگتن پست اشاره می کند که گورینگ در این نامه اشاره کرده که کاری از دست او برای نجات هیتلر بر نمی آید. این روزنامه اشاره می کند که اطرافیان هیتلر او را فردی فاسد و معتاد و تنبل قلمداد می کردند و معتقد بودند که وی به دلیل اهمال در مقاومت نیروهای تحت فرماندهی به هیتلر خیانت کرده است. هرمان گورینگ پس از پایان جنگ و شکست آلمان در دادگاه نورنبرگ محاکمه و به اعدام با طناب دار محکوم شد. او در سال ۱۹۴۶ میلادی و پیش از آن که هنگام مرگش فرارسید در زندان خودکشی کرد.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس