تاریخ انتشار: ۱۶ اسف ۱۳۹۳

آیت الله موحدی کرمانی اظهار نظر مهمی کرده است؛او از آرایشی جدید در انتخابات هیئت رییسه خبر داده است. به گزارش گذارنیوز در حالیکه تصور می شد طیفی از نمایندگان مجلس خبرگان با حمایت از آیت الله شاهرودی او را به عنوان تنها نامزد خود برای انتخابات هیئت رییسه معرفی کنند حالا آیت الله موحدی […]

آیت الله موحدی کرمانی اظهار نظر مهمی کرده است؛او از آرایشی جدید در انتخابات هیئت رییسه خبر داده است.

موحدی کرمانی

به گزارش گذارنیوز در حالیکه تصور می شد طیفی از نمایندگان مجلس خبرگان با حمایت از آیت الله شاهرودی او را به عنوان تنها نامزد خود برای انتخابات هیئت رییسه معرفی کنند حالا آیت الله موحدی کرمانی از احتمال نامزدی آیات یزدی،جنتی و مصباح خبر داده است.
این می تواند به این معنا باشد که آیت الله شاهرودی قول قطعی به آنها برای کاندیداتوری نداده و یا اینکه نامزدی خود را مشروط به عدم نامزدی آیت الله هاشمی کرده باشد.
آیت الله موحدی کرمانی به اجلاس هفته آتی این مجلس و انتخاب رییس و جانشین برای مرحوم آیت الله مهدوی کنی اشاره کرده و گفته است: ممکن است چند نفر در بین اعضا کاندیدا شوند.
آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی روز پنجشنبه در حاشیه اجلاس سراسری جبهه پیروان خط امام و رهبری در جمع خبرنگاران در باره انتخابات آتی مجلس خبرگان اظهار داشت : برخی افراد مطرح هستند ، باید ببینیم در جلسه چه کسی رای می آورد.
وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر این که شما گفته بودید احتمالا آیت الله شاهرودی کاندیدا می شود گفت: آیت الله شاهرودی ، آیت الله یزدی ، آیت الله جنتی و آیت الله مصباح ممکن است کاندیدا شوند ؛ شاید هم آیت الله هاشمی رفسنجانی کاندیدا شود.
این عضو خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: هنوز بحث و گفت وگویی در این خصوص را نشنیده ایم ، البته ممکن است گفت وگویی نیز صورت گرفته باشد.
موحدی کرمانی در باره این پرسش که دیدار جامعه روحانیت مبارز با مصباح یزدی که قرار بود انجام گیرد به کجا رسید؟ ، گفت: هنوز این دیدار انجام نشده لیکن ما تمایل داریم تا این اقدام صورت بگیرد.
وی در باره این که آیا جامعتین پیشقدم این دیدار شده است گفت: بله جامعتین پیشقدم شده و ما می خواهیم که این دیدار انجام گیرد.
هفدهمین اجلاس خبرگان رهبری در روزهای ۱۹ و ۲۰ اسفندماه جاری برگزار می شود. از جمله کارهای این اجلاس، انتخابات دوره ای هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس