تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] جلسه دپارتمان لیگ جهانی ۲۰۱۷ از صبح امروز در لوزان سوئیس با حضور کلیه اعضا آغاز شد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، پس از پایان رویدادهای سال ۲۰۱۶ فدراسیون جهانی والیبال در رده تیم های ملی و اعلام رده بندی تیم ها، اجلاس دپارتمان لیگ جهانی به منظور […]

[ad_1]

جلسه دپارتمان لیگ جهانی ۲۰۱۷ از صبح امروز در لوزان سوئیس با حضور کلیه اعضا آغاز شد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، پس از پایان رویدادهای سال ۲۰۱۶ فدراسیون جهانی والیبال در رده تیم های ملی و اعلام رده بندی تیم ها، اجلاس دپارتمان لیگ جهانی به منظور بررسی لیگ جهانی ۲۰۱۶ و برنامه ریزی برای لیگ جهانی ۲۰۱۷ صبح امروز سه شنبه ۲۳ شهریور ماه با حضور کلیه اعضا در مقر FIVB در لوزان سوئیس برگزار شد که دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال ایران نیز به نمایندگی از کشورمان در این اجلاس یک روزه حضور داد.

تیم ملی والیبال کشورمان که امسال در رده هفتم گروه یک لیگ جهانی ۲۰۱۶ ایستاد با سقوط تیم استرالیا به گروه دو،در سال ۲۰۱۷ به عنوان تنها تیم آسیایی در گروه یک این رقابت ها با قدرت های والیبال دنیا رقابت خواهد کرد.

بر این اساس مسابقات لیگ جهانی ۲۰۱۷ به صورت زیر برگزار خواهد شد:

* تاریخ برگزاری از ۲ ژوئن تا ۲ جولای می باشد.
* در سه گروه یک، دو و سه برگزار می شود.
* مسابقات گروه یک در مرحله مقدماتی در سه هفته در تاریخ های ۲تا ۴ ژوئن، ۹ تا ۱۱ ژوئن و ۱۶ تا ۱۸ ژوئن برگزار می شود و مرحله نهایی نیز از ۲۸ ژوئن تا ۲ جولای برگزار می شود.
* مسابقات گروه دو در مرحله مقدماتی در سه هفته در تاریخ های ۲تا ۴ ژوئن، ۹ تا ۱۱ ژوئن و ۱۶ تا ۱۸ ژوئن برگزار می شود و مرحله نهایی نیز از ۲۳ تا ۲۵ ژوئن برگزار می شود.
* مسابقات گروه سه در مرحله مقدماتی در دو هفته در تاریخ های ۲تا ۴ ژوئن، ۹ تا ۱۱ ژوئن برگزار می شود و مرحله نهایی نیز از ۱۶ تا ۱۸ ژوئن برگزار می شود.
* فرمول برگزاری و گروه بندی مطابق با لیگ جهانی ۲۰۱۶ هست.
* فرمول تکنیکال وقت استراحت همانند مسابقات المپیک می باشد.
* هر تیم می تواند ۱۴ بازیکن در لیست نهایی خود معرفی کند.
* در لیگ جهانی ۲۰۱۷ در مجموعه ۳۶ تیم حضور خواهند داشت که در گروه یک ۱۲ تیم ، در گروه دو ۱۲ تیم، در گروه سه ۱۲ تیم با هم به رقابت می پردازند.
* در مرحله مقدماتی گروه یک از ۱۲ تیم حاضر ۹ تیم میزبانی را تجربه خواهند کرد.
* در گروه یک تیم های صربستان، برزیل، فرنسه، ایتالیا، لهستان، امریکا، روسیه، ایران، بلژیک، آرژانتین، بلغارستان و کانادا (از گروه دو صعود کرده است) حضور دارند.
* در گروه دو تیم های استرالیا، پرتغال، هلند، ترکیه، فنلاند، جمهوری چک، چین، مصر، اسلوواکی، کره جنوبی، ژاپن و اسلووانی حضور دارند.
* در گروه سه تیم های آلمان، یونان، چین تایپه، میانمار، ونزوئلا، قطر، اسپانیا، تونس، مکزیک، قزاقستان، پورتوریکو و استونی حضور دارند.
* در گروه یک در مرحله مقدماتی هر تیم ۹ مسابقه می دهد و در مجموع در مرحله مقدماتی ۵۴ مسابقه برگزار خواهد شد.
* مراحل نهایی در گروه یک با حضور شش تیم، در گروه دو با حضور چهار تیم و در گروه سه با حضور چهار تیم برگزار می شود.
قرعه کشی و برنامه دقیق این رقابت ها بعد از ظهر امروز سه شنبه ۲۳ شهریور در جلسه دوم این اجلاس انجام خواهد شد.

۶۰۷/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس