تاریخ انتشار: ۲۲ خرد ۱۳۹۵

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی از کاندیداتوری کواکبیان و بروجردی برای ریاست کمیسیون امنیت ملی مجلس دهم خبر داد.

به گزارش “گذارنیوز” حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به گزینه‌های احتمالی ریاست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: با توجه به بحثهایی که تاکنون مطرح شده، آقای بروجردی یکی از مهم‌ترین گزینه‌های ریاست کمیسیون امنیت ملی مجلس است.

وی افزود: با توجه به ابراز تمایل آقای کواکبیان برای ریاست کمیسیون امنیت ملی مجلس احتمال نامزدی وی برای ریاست این کمیسیون وجود دارد.

نماینده مردم قم در مجلس همچنین درباره احتمال کاندیداتوری کاظم جلالی برای ریاست کمیسیون امنیت ملی مجلس، تصریح کرد: با توجه به اینکه آقای جلالی ریاست مرکز پژوهشها را برعهده دارد، کاندید ریاست کمیسیون امنیت ملی نمی‌شود.

حجت‌الاسلام ذوالنور که برای عضویت در کمیسیون امنیت ملی مجلس دهم نیز ثبت نام کرده است، یکی از دلایل استقبال نمایندگان مجلس از این کمیسیون را رسانه‌ای‌تر و چالش‌برانگیزتر بودن کمیسیون امنیت ملی نسبت به سایر کمیسیونها دانست و اظهار کرد: فکر می‌کنم شاید یکی از دلایلی که نمایندگان مجلس استقبال بیشتری به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس داشته‌اند، این است که می‌خواهند منشأ اثر بیشتری در مجلس داشته و تأثیرگذارتر باشند.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس