تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مسابقات بین المللی بوکس جام برادران کلیچکو از روز گذشته(سه شنبه) در شهر بریدچف اوکراین آغاز شد و در نخستین روز دو بوکسور کشورمان روی رینگ رفتند. به گزارش ایسکانیوز از سایت رسمی فدراسیون بوکس، تیم جوانان بوکس ایران در این رقابت های بین المللی حضور پیدا کرده و طی چهار روز با رقبای […]

[ad_1]

مسابقات بین المللی بوکس جام برادران کلیچکو از روز گذشته(سه شنبه) در شهر بریدچف اوکراین آغاز شد و در نخستین روز دو بوکسور کشورمان روی رینگ رفتند.

به گزارش ایسکانیوز از سایت رسمی فدراسیون بوکس، تیم جوانان بوکس ایران در این رقابت های بین المللی حضور پیدا کرده و طی چهار روز با رقبای خود مبارزه می کند.
در این رقابت ها تیم هایی از ارمنستان، گرجستان، قزاقستان، قرقیزستان، آذربایجان، بلاروس، لهستان، مولداوی، الجزایر، لیتوانی و اوکراین حضور دارند.
در ادامه روز نخست این رقابت ها رضا حسن نیا در ۷۵ کیلوگرم با بوکسور گرجستانی رو به رو شد و در یک بازی نزدیک و حساس شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.

امروز و در ادامه این رقابت ها، در ۸۱ کیلوگرم مهران یوسفی بوکسور الجزایری را پیش رو دارد.
در ۹۱ کیلوگرم مهدی بهرام لو با نمیانده کشور میزبان مبارزه می کند و مجید جمشیدوند در به اضافه ۹۱ کیلوگرم نیز با نماینده ارمنستاان رقابت خواهد کرد.
هدایت این تیم در رقابت های بین المللی بوکس جام برادران کلیچکو بر عهده محمد عاشری است.
بوکسورهای جوان کشورمان خود را برای رقابت های قهرمانی جهان که آبان ماه در روسیه برگزار میشود، آماده می کنند.

۶۰۲/۶۰۶

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس