تاریخ انتشار: ۱۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] هافبک تیم تراکتورسازی درباره شایعات مطرح شده درباره تیم آینده اش که بیشتر به بازگشت به فولاد مربوط می شود، واکنش نشان داد. به گزارش ایسکانیوز ، در روزهای گذشته خبرهای ضد و نقیضی درباره آینده سروش رفیعی به گوش رسیده است. رفیعی که در نیم فصل سربازی اش به پایان می رسد، هنوز […]

[ad_1]

هافبک تیم تراکتورسازی درباره شایعات مطرح شده درباره تیم آینده اش که بیشتر به بازگشت به فولاد مربوط می شود، واکنش نشان داد.

به گزارش ایسکانیوز ، در روزهای گذشته خبرهای ضد و نقیضی درباره آینده سروش رفیعی به گوش رسیده است. رفیعی که در نیم فصل سربازی اش به پایان می رسد، هنوز مشخص نیست به چه تیمی خواهد پیوست. او از سوی سازمان لیگ بازیکن آزاد نامیده شده اما مسئولان فولاد اعلام کردند قرارداد دارد و باید به این تیم برگردد.

رفیعی در واکنش به حواشی اخیر در اینستاگرامش نوشت: «متاسفم واسه یه سری از کسانی که توی اهواز یه سایت راه انداختن و روز به روز باعث به هم زدن آرامش تیم فولاد و خراب کردن ذهنیت مردم فوتبالی اهواز نسبت به این تیم میشن و به تازگی هم منو وارد این بازی کردن و میخوان رابطه خوب من با باشگاه فولاد و مردم اهواز رو خراب کنن،ولی خدارو شکر مردم اهواز هم خیلی باهوش هستن و هم اینکه منو به خوبی میشناسن.»

او درباره وضعیتش هم توضیح داد: «در حال حاضر بنده با تمام تمرکز و قدرت در خدمت تیم بزرگ تراکتورسازی هستم و در پایان نیم فصل بدون داشتن قرارداد با باشگاه فولاد طبق تایید کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ بصورت بازیکن آزاد برای ادامه کارم تصمیم می گیرم.»

۶۰۷/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس