تاریخ انتشار: ۳۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک تهران اظهار داشت: در آغاز سال تحصیلی جدید و به مناسبت بازگشایی مدارس، ستاد استقبال از مهر در این شرکت تشکیل شده تا خدمات رسانی به نحو شایسته به شهروندان بویژه دانش آموزان ارائه شود و مدیریت ترافیک به صورت منظم‌تری انجام پذیرد. به گزارش ایسنا، مهندس وزیری گفت: باتوجه […]

[ad_1]

مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک تهران اظهار داشت: در آغاز سال تحصیلی جدید و به مناسبت بازگشایی مدارس، ستاد استقبال از مهر در این شرکت تشکیل شده تا خدمات رسانی به نحو شایسته به شهروندان بویژه دانش آموزان ارائه شود و مدیریت ترافیک به صورت منظم‌تری انجام پذیرد.

به گزارش ایسنا، مهندس وزیری گفت: باتوجه به آغاز سال تحصیلی جدید، تسریع در رفع نواقص چراغ‌های راهنمایی و تجهیزات ITS شهری و ایستگاه‌های اتوبوس، پاکسازی آن‌ها در دستور کار این شرکت قرار گرفت.

وی افزود: بر همین اساس و با توجه به اعلام مناطق شهرداری تهران و گشت‌های میدانی، کلیه چراغ‌های راهنمایی بازبینی و موارد نقص فنی با سرعت رفع شد. همچنین در کلیه ایستگاه‌های اتوبوس تجهیزات اطلاع رسانی زمان سفر اتوبوس‌ها پاکسازی و رفع نقص شدند.

مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک تهران ادامه داد: برای روانی ترافیک و حرکت بهتر در تقاطعات، تا کنون بیش از ۲۰۰۰ تقاطع مجهز به کنترلر هوشمند، برنامه‌پذیر و چشمکزن برقی، بیش از ۳۰۰۰ محل مجهز به تجهیزات سولار و بیش از ۷۰۰ ایستگاه اتوبوس معمولی و تندرو و کلیه تجهیزات سیستم‌های حمل و نقل هوشمند شست‌وشو و نظافت شده است.

وزیری اظهار داشت: از یکم تا دهم مهرماه، ۲۲ اکیپ تعمیر و نگهداری چراغ‌های راهنمایی و ایستگاه‌های بی آر تی، ۱۱ اکیپ تعمیر و نگهداری شبکه ارتباطات فیبر نوری و دوربین‌های نظارتی، ۱۳ اکیپ امداد و انسداد و تعمیر و نگهداری در تونل‌های شهری و پل صدر، ۳ اکیپ تعمیر و نگهداری تابلوهای متغیرخبری و ۳ اکیپ تعمیر و نگهداری شبکه ارتباطات وایرلس در نقاط مهم مناطق ۲۲ گانه شهر تهران مستقر خواهند شد تا در اسرع وقت و با کم‌ترین زمان انتظار کار تعمیر و امداد در این ایام انجام شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس