تاریخ انتشار: ۱۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] باشگاه روستوف با پرداخت بدهی‌های پیشین خود به فدراسیون فوتبال روسیه توانست ضمن رفع تعلیق، سه بازیکن جدید جذب کند. به گزارش ایسکانیوز، فدراسیون فوتبال روسیه رأی خود درباره ممنوعیت ثبت قرارداد بازیکن جدید توسط باشگاه روستوف را به‌دلیل پرداخت مطالبات بازیکنان و مربیان پیشین خود تعلیق کرد. باشگاه روستوف نیز برای حضوری قدرتمندتر […]

[ad_1]

باشگاه روستوف

باشگاه روستوف با پرداخت بدهی‌های پیشین خود به فدراسیون فوتبال روسیه توانست ضمن رفع تعلیق، سه بازیکن جدید جذب کند.

به گزارش ایسکانیوز، فدراسیون فوتبال روسیه رأی خود درباره ممنوعیت ثبت قرارداد بازیکن جدید توسط باشگاه روستوف را به‌دلیل پرداخت مطالبات بازیکنان و مربیان پیشین خود تعلیق کرد.

باشگاه روستوف نیز برای حضوری قدرتمندتر در فصل جاری لیگ برتر روسیه و مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در دو روز اخیر سه بازیکن از کشورهای روسیه، رومانی و سنگال در خطوط دفاعی و حمله به خدمت گرفت. مسئولان این باشگاه همچنین پس از فروش باستوس به تیم لاتزیوی ایتالیا با مبلغ ۵٫۵ میلیون یورو خبر از توافق احتمالی با همتایان خود در زنیت سن‌پترزبورگ برای انتقال ایوان نووسل، مدافع ملی‌پوش خود داده‌اند.

تیم آزمون و عزت‌اللهی پس از صعود تاریخی به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مبلغ دو میلیون یورو به‌صورت مستقیم از یوفا دریافت کرد و این فرصت را دارد در ادامه این رقابت‌ها تا سقف ۱۲٫۷ میلیون یورو درآمد کسب کند.

۴۰۱/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس