تاریخ انتشار: ۲۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] روزهای آرام بازار سکه و طلا/خبرها از نوسان اندک فیمت ها حکایت دارد آخرین تحولات بازار طلا و سکه، از نوسان اندک قیمت ها حکایت دارد. به گزارش تیک، روند قیمت ها در بازار جهانی طلا حاکی از آن است که بازار با قیمت یک هزار و ۳۲۸ دلار و ۸۰ سنت اونس طلا […]

[ad_1]

روزهای آرام بازار سکه و طلا/خبرها از نوسان اندک فیمت ها حکایت دارد

آخرین تحولات بازار طلا و سکه، از نوسان اندک قیمت ها حکایت دارد.

به گزارش تیک، روند قیمت ها در بازار جهانی طلا حاکی از آن است که بازار با قیمت یک هزار و ۳۲۸ دلار و ۸۰ سنت اونس طلا بسته شد. تقریبا طی ۵ روز گذشته، قیمت اونس طلا با کاهش همراه بوده؛ به طوری که از یک هزار و ۳۴۹ دلار در روز شانزدهم شهریور به یک هزار ۳۲۸ دلار در بیستم شهریور کاهش یافته است. این نشان می دهد که قیمت اونس در این مدت ۱.۵ درصد کاهش پیدا کرده است.

در این فضا، قیمت طلا و سکه نیز روند نزولی در بازار ایران پیدا کرد؛ اگرچه در آخرین معاملات امروز، قیمت ها نوسان اندکی به سمت بالا داشت.

امروز در بازار تهران هر مثقال طلا با افزایش ۳۵۰ تومان نسبت به روز گذشته، با قیمت ۴۹۲ هزار و ۱۰۰ تومان در بازار به فروش رسید. طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۸۱ تومانی قیمت، در حال حاضر ۱۱۳ هزار و ۴۹۵ تومان فروخته می شود.  

در بازار داخلی، قیمت سکه نیز روندی افزایشی داشت. بر این اساس، سکه تمام بهار آزادی با افزایش هزار تومان نسبت به روز گذشته، با قیمت یک میلیون و ۱۱۴ هزار تومان در بازار عرضه شد. 

این در حالی است که نیم سکه و ربع سکه بدون تغییر و به ترتیب با همان قیمت ۵۷۲ هزار تومان و ۲۹۹ هزار تومان به فروش رسیدند. 

منبع: خبرآنلاین

[ad_2]

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس