تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرگزاری فارس، قربان بردیف سرمربی روستوف که آزمون و عزت اللهی را در ترکیب خود دارد روز گذشته از این تیم جدا شد و دلیل جدایی‌اش را مشکلش با ایوان ساویدی حامی اصلی باشگاه روستوف عنوان کرد. ایوان ساویدی اسپانسر اصلی باشگاه روستوف در مصاحبه با سایت ورزش روسیه دلیل جدایی بردیف […]

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری فارس، قربان بردیف سرمربی روستوف که آزمون و عزت اللهی را در ترکیب خود دارد روز گذشته از این تیم جدا شد و دلیل جدایی‌اش را مشکلش با ایوان ساویدی حامی اصلی باشگاه روستوف عنوان کرد.

ایوان ساویدی اسپانسر اصلی باشگاه روستوف در مصاحبه با سایت ورزش روسیه دلیل جدایی بردیف را توافق او با اسپارتاک مسکو عنوان کرد و گفت: چرا بردیف از اختلاف و درگیری صحبت می‌کند؟ برای رفتن از روستوف که مشکلاتی مالی دارد نیازی به توجیه نیست. او می‌خواست به باشگاهی برود که مشکلات مالی ندارد. بله، باشگاه اسپارتاک مسکو بهترین گزینه برای او بود. او خودش به من گفت که به این باشگاه می‌رود.

این اسپانسر اصلی باشگاه روستوف دلیل جدایی سرمربی آزمون و عزت اللهی را مشکل مالی عنوان کرد و رفتن او اسپارتاک را قطعی دانست. این درحالی است که بردیف پیش از این توافق با اسپارتاک را تکذیب کرده بود.

پیش از این رسانه‌های روسیه خبر داده بودند که بردیف قصد دارد سردار آزمون را با خود به اسپارتاک مسکو ببرد.

انتهای پیام/ا

http://fna.ir/G9GZEN

[ad_2]

منبع:فارس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس