تاریخ انتشار: ۰۵ آبا ۱۳۹۴

شنیده شده است یکى از اعضای هیات مدیره یکی از قدیمى ترین بانک هاى دولتی از دو روز پیش برغم پایان خدمت و صدور حکم بازنشستگى و تسویه مالى و برغم فقدان هرگونه رابطه کارمندى با بانک مربوطه، با این استناد که بنده با حکم وزیر اقتصاد و دارایی بر این مسند نشسته ام و تا زمان صدور حکم برکنارى توسط وزیر ، پست و امکانات و اتاق عضو هیات مدیره را تحویل نمیدهم از ترک محل کار سابق خود خوددارى می نماید!

به گزارش “گذارخبر” ، در همین رابطه گفته می شود نقل قول هایی منتسب به وزیر مربوطه نیز وجود دارد که حاکی از توصیه هایی از برخى دستگاههاى نظارتى خارج از حوزه دولت دایر بر چاره اندیشی براى حفظ وی در هیات مدیره این بانک صددرصد دولتی است.

وی که از همشهریان رییس جمهور سابق و فعلی است در ابتداى دولت اول محمود احمدى نژاد بسرعت پله های ترقی را ظرف دو سال ابتدایی آن دولت پیمود و در سال ١٣٨۶ بعنوان عضو جوان هیات مدیره این بانک معظم منصوب گردید تا اینکه پس از متوارى شدن مدیرعامل این بانک در اواخر دولت سابق، مدتى داعیه مدیرعامل شدن در این بانک را نیز در سر میپرورانید.

با اینحال گفته می شود با توجه به گرایش و روحیات خاص این مدیر که همواره مدعى دلواپسی خود براى این بانک و بیت المال بعد از خروج خودش بوده و نیز قرابت بیشتر وى با فضای حاکم بر دولت سابق ، اکنون هیچگونه توصیه درون دولتی براى ابقا ایشان صورت نگرفته و صرفا تلویحا از دستگاههاى نظارتى بعنوان حامیان ابقای وی نام برده میشود و به همین سبب هم مدیرعامل این بانک صراحتا اعلام کرده که ایشان بدلیل فقد هرگونه رابطه شغلی با بانک مربوطه بعد از بازنشستگی، میبایست نسبت به ترک محل کار سابق خود و تحویل اموال در اختیارش اقدام نماید و نهایتا تا زمان تعیین تکلیف جانشین وى توسط وزیر، حداکثر می تواند در زمان برگزارى جلسات هفتگی هیات مدیره در محل بانک حضور یابد اما وی تاکنون از تمکین به این دستور خوددارى ورزیده و محل کار سابق خود را ترک نمیکند.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما
  1. بعنوان کارمند بانک بازنشسته شده ولی بعنوان عضو هیات مدیره بانک که از طرف وزیر منصوب میشه که عزل نشده .اینقدر تشنج ایجاد نکنید . بانک ما ادمهای سالم زیاد داره ایشون هم یکی از سالمترینها هستند که واقعا خدمت کردند . این حرفها ادبیات خاص داخل بانک برای کوبیدن مدیران است و منسوخ شده پس خیلی تلاش بیخودی نکنید . مدیر عامل هم اصلا این حرفها را نزده و از ایشان بسیار راضی است .

  2. منم کارمند همین بانک هستم . هر کسی بامستندات صحبت کنه از نظر همکارای محترمی که از کنار این آقا منتفع شدن تنش محسوب میشه در حالی که کل خبریادشده درخصوص نحوه ارتقا عضو محترم هیئت مدیره دقیق وصحیح می باشد

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس