تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس فدراسیون شنا با بیان اینکه در رشته های المپیکی شنا و دوومیدانی مدال های بسیار زیادی توزیع می شود، گفت: ایران از این مدال ها سهمی ندارد که اگر حمایت شویم در شنا به مدال می رسیم. به گزارش ایسکانیوز، محسن رضوانی پس از پایان رقابت آریا نسیمی شاد درباره عملکرد این ملی […]

[ad_1]

محسن رضوانی

رئیس فدراسیون شنا با بیان اینکه در رشته های المپیکی شنا و دوومیدانی مدال های بسیار زیادی توزیع می شود، گفت: ایران از این مدال ها سهمی ندارد که اگر حمایت شویم در شنا به مدال می رسیم.

به گزارش ایسکانیوز، محسن رضوانی پس از پایان رقابت آریا نسیمی شاد درباره عملکرد این ملی پوش شنای ایران گفت: نسیمی شاد به عنوان جوان ترین فرد کاروان ایران خیلی زحمت کشید و به دنبال بهبود رکورد بود.
وی اظهار داشت: نسیمی شاد اینجا هم بد نبود من که چند دوره مسابقه آسیایی رفته ام، اینجا استرس دارم چه برسد به آریا.
رضوانی افزود: آریا آینده خوبی دارد و می تواند برای کشورمان مقام خوب بیاورد.
وی دو پاسخ به این سئوال که چرا شنا فقط یک سهمیه وایلد کارت دارد، عنوان کرد: وقتی شنا حتی یک استخر از خودش ندارد چطور می تواند به فکر پشتیبان سازی باشد. اگر هر هیات استخر اختصاصی داشته باشد با برنامه ریزی می تواند برای المپیک ٢٠٢٠ مدال داشته باشیم.
آریا نسیمی شاد نماینده ایران در شنای ۲۰۰ متر قورباغه المپیک با زمان دو دقیقه و ۲۰ ثانیه و ۱۸ صدم ثانیه در رده هفتم این رقابت ها ایستاد.

۴۰۱/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس