تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۴
کارشناس داوری و رئیس سابق کمیته داوران:

رضا غیاثی کارشناس داوری و رئیس سابق کمیته داوران در گفت و گو یی، صحبتهایش را با یکی از روزنامه ورزشی صبح تهران تکذیب کرد.

به گزارش گذار نیوز، رضا غیاثی در این باره  گفت: من واقعا نمی دانم چه بگویم. حرفهایی از قول من چاپ شده است که کاملا دروغ است. من با روزنامه گل مصاحبه کرده بودم و اتفاقا متن مصاحبه را هم برایم خواندند اما از آنها بعید بود که در آن دست ببرند.

وی ادامه داد: از قول من نوشته اند علی خسروی نامرد است. من هرگز نگفتم علی خسروی نامرد است،وقتی مصاحبه را دیدم به خود آنها هم گفتم که خیلی از مطالبی که برخلاف توافق تیترکرده اند را تکذیب می کنم و حالا دارم می کنم.

غیاثی در ادامه گفت: من به آنها گفتم که از کلمه دغل ودغلبازان استفاده کنند من حتی از قهرمانی هم بعنوان نامرد اسم نبردم. متاسفانه با این کار اخلاق رسانه ای و خبرنگاری زیر سوال رفته است.تازه مصاحبه کننده قسم می خورد که اگر برخی مسایل را بداند، آن را انعکاس نمی دهد. قسم خورد که نام اشخاص را رسانه ای نمی کنند.بسیاری از چیزهایی که نوشته شده از قول من، حرف خود مصاحبه کننده است و اصلا مضمون سوال است.

غیاثی در پایان گفت: من تیتر وبعضی دیگراز مندرجات مصاحبه ام در روزنامه گل راتکذیب می کنم و از این به بعد هیچ وقت پاسخگوی این روزنامه نخواهم بود. از مصاحبه شونده می خواهم که برای مصاحبه وکسب خبر دیگر با من تماس نگیرند.چه خوب گفته اند که درغگو دشمن خداست.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس