تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] کشتی‌گیر وزن ۹۸ کیلوگرم کشورمان در دیدار ماقبل رده‌بندی مقابل حریف چینی به برتری رسید. به گزارش ایسکانیوز، قاسم رضایی فرنگی‌کار کشورمان در دسته ۹۸ کیلوگرم با پیروزی ۷ بر صفر مقابل حریف چینی راهی دیدار رده بندی شد. رضایی پس از قبول شکست در مبارزه با حریف کوبایی در مرحله یک‌چهارم نهایی، به […]

[ad_1]

رضایی

کشتی‌گیر وزن ۹۸ کیلوگرم کشورمان در دیدار ماقبل رده‌بندی مقابل حریف چینی به برتری رسید.

به گزارش ایسکانیوز، قاسم رضایی فرنگی‌کار کشورمان در دسته ۹۸ کیلوگرم با پیروزی ۷ بر صفر مقابل حریف چینی راهی دیدار رده بندی شد.

رضایی پس از قبول شکست در مبارزه با حریف کوبایی در مرحله یک‌چهارم نهایی، به جدول بازنده‌ها رفت.حریف کوبایی رضایی توانست فینالیست شود و به همین علت کشتی‌گیر کشورمان شانس مجدد برای کسب مدال برنز را نصیب خود کرد.

او در جدول بازنده‌ها ساعت ۲۳:۵۰ مقابل دی‌ژیائو از چین روی تشک رفت. در سه دقیقه نخست، قاسم رضایی موفق شد با گرفتن اخطار از حریف خود و انجام یک بارانداز، دو امتیاز بگیرد و به عنوان برنده زمان استراحت را آغاز کند.

در سه دقیقه دوم، باز هم این قاسم رضایی بود که با تمرکز بالا مقابل حریف چینی که کشتی را با خشونت زیادی ادامه می‌داد، کار را دنبال کرد و با یک بارانداز دیگر، رقیب خود را با شکست ۷ بر صفر مواجه کند.

با این نتیجه،‌ قاسم رضایی به رده‌بندی رسید و برای مدال برنز باید با حریف سوئدی خود استفان شونه مبارزه کند.

۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس