تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران بوسنی و هرزگوین را همچنان جدی ترین حریف ایران در پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک برشمرد. به گزارش ایلنا و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، تیم والیبال نشسته ایران با کسب پنج عنوان قهرمانی در تمام ادوار پارالمپیک، برای به ثبت رساندن ششمین قهرمانی خود […]

[ad_1]

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران بوسنی و هرزگوین را همچنان جدی ترین حریف ایران در پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک برشمرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، تیم والیبال نشسته ایران با کسب پنج عنوان قهرمانی در تمام ادوار پارالمپیک، برای به ثبت رساندن ششمین قهرمانی خود در این دوره از بازی ها شرکت می کند.


هادی رضایی در خصوص آماده سازی تیم‌های ایران برای این دوره از رقابت‌ها گفت: تیم والیبال نشسته مردان برای کسب بهترین نتیجه در اینجا حضور یافته و ما برای اینکه بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم ۱۵ مرحله اردوی آماده سازی را پشت سر گذاشته ایم.


سرمربی تیم ملی والیبال نشسته در ادامه اظهار کرد: تیم والیبال نشسته مردان برای قهرمانی در این دوره از رقابتها برنامه ای را از ۱۸ ماه قبل آغاز کرد که حضور در تورنمنت بین قاره ای، برپایی اردوهای متفاوت و برگزاری بازی های دوستانه همگی در قالب این برنامه می گنجد.


رضایی با بیان اینکه اصلی ترین حریف ایران در این دوره از رقابتها همچنان بوسنی و هرزگوین است، ادامه داد: بوسنی جدی ترین حریف ماست. با این حال ما در آمادگی کامل به سر می بریم تا با گذر از این تیم به مرحله بالاتر صعود کنیم.


وی ادامه داد: البته برزیل هم با گذشته فرق کرده است. این تیم از امکانات میزبانی برخوردار است و اصلا برنامه را به گونه ای چیده که با ایران در فینال بازی کند. ما در جام بین قاره ای این تیم را برده ایم اما این برزیل قطعا متفاوت تر از گذشته خواهد بود.


هادی رضایی در خصوص تیم والیبال نشسته بانوان هم گفت: بانوان ما برای نخستین بار است که در این بازی ها شرکت می کنند و اتفاقا در گروهی قرار دارند که قهرمان و نایب قهرمان پارالمپیک هم آنجا حضور دارند. با این حال آنها آماده سازی خوبی را پشت سر گذاشته اند و ما نهایت تلاش خودمان را می‌کنیم که از این گروه صعود کنیم. کادر فنی و بانوان والیبالیست ما از انگیزه بالایی در این رقابتها برخوردارند.


پانزدهمین دوره بازیهای پارالمپیک شامگاه چهارشنبه در ریو دو ژانیرو آغاز می شود.


کاروان ورزش ایران با ۱۱۱ ورزشکار در قالب ۱۲ رشته ورزشی در پانزدهمین دوره بازی‌های پارالمپیک شرکت می‌کند. در این بازی‌ها نزدیک به ۴۵۰۰ ورزشکار از ۱۷۸ کشور شرکت خواهند کرد و در ۵۲۸ رقابت در ۲۲ رشته مسابقه می‌دهند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس